Jump to content

Renault Scenic 1.6 dci (2012. god) Gume i felge


TimeForce

Recommended Posts

Zima nam dolazi polako i treba razmišljati o nekim stvarima...o kupnji zimskih guma...ali i o kupnji felgi.

E, to s felgama mi je problem?!

 

Kako nemam ama baš nikakvog iskustva u tome da li netko zna koje dimenzije (i oznake) felge (čelične) da tražim za navedeni auto?

Odnosno, gdje ih naći povoljnije.

 

Sadašnje dimenzije su:

205/55 R17

 

Hvala na svim informacijama unaprijed.

Edited by TimeForce
Link to comment
Share on other sites

u Anet-u, Vulkal-u, Molydon-u.

krajnje, u Renaultu :)

ako ima 4 rupe, onda je razmak 4x100

ako ima 5 onda je 5x108

najvjerojatnije

Link to comment
Share on other sites

Felge najbolje skupa s gumama otić u sloveniju kod furlana, i dalje je jeftinije iako se ne vraća ddv koliko sam ja gledao a imamo slične tj. iste dimenzije. razmak rupa kao sto je direstralis napisao., centralna je 66.1mm Pogledati svakako s vremena na vrijeme oglasnike, ja sam nasao nove original renault sa megana alu16 za 2500kn prek njuškala.

 

bdw sad je akcija 25% u vulkalu pa ispadnu cijene kao kod furlana, samo treba pripazit DOT odnosno datum proizvodnje.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.