Jump to content

VN Kine


Motorbreath

Recommended Posts

Pole position za Alonsa, odmah Fisico iza njega. Mclaren 3. i 5. , mislim da definitvno Mclaren ima vise goriva tako da je sansa za Renault jedino ako jedan Mclaren crkne :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Da, ovo je genijalno imamo 1-2 na kvalifikacijama!!!

1. Alonso

2. Fisichella

3. Raikkonen

4. Button

5. Montoy

Alonso je odvozio puno brze od Raikkonena, 0.400. McLareni su na oba današnja treninga bili 1 - 2 i stvarno se nisam nadao ovako nečemu. Svaka čast!

Utrka je sutra ujutro u 8:00 sati.

Link to comment
Share on other sites

Super!!!!

Samo da odaberu dobru taktiku, i vjerujem da će Alonso i Fisi odraditi svoje i dovesti Renault do pobjede.

PS: dali i kada ima repriza kvalifikacija?? Malo mi je bilo rano:)

Link to comment
Share on other sites

Renault ima nove motore, je'l?

Bit če napeto! Zadnje dvije utrke su mi napetije od cijele sezone!

jedva čekam utrku!!!!!!!!!!!! :hura::hura::hura:

Link to comment
Share on other sites

Samo se nadam da je neću prespavati kao prošli vikend :tup:

Nisi jedini! :zubo:

1. Alonso

2. Fisichella

3. Raikkonen

4. Button

5. Montoy

6. ZD1400RT

7.

8.

:zubo::zubo::zubo:

Link to comment
Share on other sites

PS: dali i kada ima repriza kvalifikacija?? Malo mi je bilo rano:)

Imaš na RTL-u u 12:45 snimku i na DSF-u u 17:15 i u 20:00 sati highlightse.

Link to comment
Share on other sites

U McLarenima isti motor ko na prosloj utrci, u Renaultima novi... Definitivno imamo puno vise sanse, cak i da nismo laksi (ako smo :) ) ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Jankinjo
U McLarenima isti motor ko na prosloj utrci, u Renaultima novi... Definitivno imamo puno vise sanse, cak i da nismo laksi (ako smo :) ) ;)

Mislim da jevrijeme da Renault poka

Link to comment
Share on other sites

U McLarenima isti motor ko na prosloj utrci, u Renaultima novi... Definitivno imamo puno vise sanse, cak i da nismo laksi (ako smo :) ) ;)

Kimi ima motor sa prošle utrke, Montoya ima novi.

Link to comment
Share on other sites

Ma dečki kaj se brinete.... Osvojit ćemo i ovaj naslov!! Raikkonen se i tak više kli

Edited by dolac
Link to comment
Share on other sites

Ja sam malo skeptičan ali vidjet ćemo...

Iskreno se nadam i vjerujem da će Renault ostati na 1. mjestu koje mu realno i pripada. Pouzdanost koju su pokazali tijekom sezone definitivno je razlog za pobjedu.

Mclaren mo

Link to comment
Share on other sites

Nema potrebe za zabrinutošću, ja sam se danas kladio sa kolegama iz lokalne birtije na renault - ulog je pljeskavica s kajmakom kod srbina...

Definitivno smo prvi, kimiju će nešto riknuti na autu, montoya će biti prvi...

Link to comment
Share on other sites

Alonso je dominirao cijelom sezonom!! I sad u Kini je zgazio konkurenciju!!

Montoya nebi bio Montoya da ne napravi neku glupost! :laugh:

A Michaelu Schumacheru svaka čast.. Kak se samo uspio izvrtit za vrijeme safety cara.. :tup:

Link to comment
Share on other sites

Steta sto je Safety Car cak dva puta izlazio na stazu, i oduzeo dosta vremena... Ali bilo je fora kad su pustili kameru iz unutrasnjosti SC-a :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Pitali su novinari Alonsa što je bilo sa bolidom na kraju u boksu kad se zapalio. "Rekli su mi da malo turiram pri ulasku u boks, jer je to oproštajna utrka V10 motora, pa se jedna ispušna cijev malo zapalila.", rekao je Fernadno.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.