Jump to content

felge za twinga


Zek@n

Recommended Posts

Meni su cist pristojne :) ionako ne mislim nista pretjerivati sa autom... Ono minimalisticki ga srediti

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zek@n

    25

  • dalibor s

    18

  • Danchibald

    11

  • Bubble Twingo

    3

Top Posters In This Topic

Posted Images

dobre ali nevalja et

 

sta cim je veci et, felge je uvucenija ili? onda bi trebalo distancer ili? taj et mi nikad na felgi nije bio jasan

 

Imam te i jos jedne u opciji. A gle lik ih sigurno ne bude dao za 400-500 kn. Ekipa nudi za skuplje smece pohabano...

 

samo cekaj, ja sam ti svaki dan na njuskalu i gledam felge. 14 ces jako tesko nac, ali 15-ica ima puno vise i ljepse su ali su sve po 7j, a to je malo previse za 60ks

 

13ske kao rota RB ko stvorena za twingaca :)

 

lijepo bi pasale :)

Link to comment
Share on other sites

manji et felga više prema van, ova bi ti virila najmanje 1cm van blatobrana a i naprijed bi ti zapinjala za prag prilikom skretanja kakvu god gumu stavio.

Link to comment
Share on other sites

manji et felga više prema van, ova bi ti virila najmanje 1cm van blatobrana a i naprijed bi ti zapinjala za prag prilikom skretanja kakvu god gumu stavio.

 

kuzim, hvala. a konacno nadem neke dobre felge i opet...nista

Link to comment
Share on other sites

Na twingo tog godišta ti paše felga maksimalno sljedećih dimenzija R14, 5.5J, ET35.


Ja sam prvo nabavio od vw-a koje su bile 6j i zapinju iza, dakle neidu bez distanci.

Kupio sam ja takve za twingača i na žalost ostao bez njega pa mi sad stoje doma u podrumu. Pogledaj ako ti pašu ima oglas tu na forumu pa se možeš javiti ako želiš.

Link to comment
Share on other sites

idu 6.5x14 et32 sa 195/45 gumom gore bez ikakvih problema :cool:

Edited by somthing_ugly
Link to comment
Share on other sites

Na twingo tog godišta ti paše felga maksimalno sljedećih dimenzija R14, 5.5J, ET35.

Ja sam prvo nabavio od vw-a koje su bile 6j i zapinju iza, dakle neidu bez distanci.

Kupio sam ja takve za twingača i na žalost ostao bez njega pa mi sad stoje doma u podrumu. Pogledaj ako ti pašu ima oglas tu na forumu pa se možeš javiti ako želiš.

 

vidio sam vec, ali sam odgodio felge do proljeca radi registracije. ali javim ti

Link to comment
Share on other sites

185/55/15 ne stane na twinga ako se ne varam... ma 14 ti je sasvim dosta sa standardnom dimenzijom... ionako nema puno magaraca da ga se opterecuje nestandardnom dimenzijom sa kemijanjem da ne bi strugalo...

Link to comment
Share on other sites

ja ih nebi stavljao

 

ma odustao sam vec, previse mi to bilo

 

185/55/15 ne stane na twinga ako se ne varam... ma 14 ti je sasvim dosta sa standardnom dimenzijom... ionako nema puno magaraca da ga se opterecuje nestandardnom dimenzijom sa kemijanjem da ne bi strugalo...

 

a cuj, vecina felgi je 185, znaci 6j. moram tako gledat jer nemam love za nove felge, 1000-1500kn bi maksimalno dao za felge sa gumama. ako budem stavljao 185 cu stavit zadnje distance

Link to comment
Share on other sites

dobra cijena za meni lijepe felge, lijepo ce mi pasat na auto. razmisaljam da uzmem i dam nekome da potokari. felge su mi odlicne

Link to comment
Share on other sites

da ne otvaram novu temu pa da tu pitam. dali imate iskustva sa plastificiranjem felgi? jer mislim da sam si nasao jedne felge ali bi ih pofarbao, ali da se mogu i plastificirat. ima po rijeci toga isto. odnese im se felga, oni ju pjeskare i onda plastificiraju u boju koju hoces. neka cijena se spominjala od 500kn

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.