Jump to content

Kako isključiti poruku o vremenu servisiranja - Megane II grandtour


Arktur

Recommended Posts

Poštovani,

 

može li me netko uputiti kako isključiti poruku da je potreban servis ? ....nakon paljenja auta stalno mi se pojavljuje ...

Prvo je pisalo da je vrijeme za servis, a sada piše da je servis odmah potreban i jos se upali i onaj žuti ključić na komandnoj ploči ...

 

                                                                          

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kad dodes do toga stiskanjem dugmeta na palici podizaca,stisni i drzi dok ne nestane. Ako ne upali,drzi dok ne nestane gumb s kilometraze.

Link to comment
Share on other sites

Ili mozda treba otici na servis? :)

Šta, da auto meni određuje kada da ga vozim na servis ?? :blink:  :D

Link to comment
Share on other sites

Servisni interval se moze podesiti u servisu onako kako ti odgovara. (Ja sam zamolio da mi ga stave svako 10 000 km) jer ga tako i radim. Predpostavljam da je tebi servis radio neovlašteni koji nije znao kako se on podešava.Pritisnes donju tipku na komandi board kompjutera i drzis dok se ne resetira servisni interval. 

Link to comment
Share on other sites

Servisni interval se moze podesiti u servisu onako kako ti odgovara. (Ja sam zamolio da mi ga stave svako 10 000 km) jer ga tako i radim. Predpostavljam da je tebi servis radio neovlašteni koji nije znao kako se on podešava.Pritisnes donju tipku na komandi board kompjutera i drzis dok se ne resetira servisni interval. 

 

Nema toga što se Clipom ne može :D  Kod mene recimo servisni interval podešen na 8000 km, a bio na 30000km.

Link to comment
Share on other sites

Dakle, kod mene je na 30 000, i to ću možda prijeći do 5 godine starosti auta :D  

Očigledno je da se vremenski aktivira, nakon godinu dana, a izgleda da nakon 15 mjeseci upali i žuti ključić.

Uglavnom reset dugmetom na palici radi pa me više ne gnjavi.

 

                                                 Hvala na savjetima ! 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.