Jump to content

twinguar :D


Zek@n

Recommended Posts

Di si nabavio i da li bježe dolje po tepihu?

Ja prošle godine stavio neke jeftine iz kauflanda i imam problem da mi se skližu. S donje strane su glatki i kod ulaska u auto fino pobjegne ispod noge.

ja sam prosle godine kupio u intersparu za 60 kn

i imaju odispod male siljke tak da se ne mogu klizat

ja zadovoljan

Link to comment
Share on other sites

Di si nabavio i da li bježe dolje po tepihu?

Ja prošle godine stavio neke jeftine iz kauflanda i imam problem da mi se skližu. S donje strane su glatki i kod ulaska u auto fino pobjegne ispod noge.

U bauhausu sam ih uzeo. Ne klizu jer imaju kao nekakve bodlje sa donje strane tako da se ni milimetar ne micu ispod nogu... ja prezadovoljan
Link to comment
Share on other sites

Eto tepiha... iza ne stanu po sirini ali odlicno stanu po duzini... ne zapinje nista za papucice.. Malo su prljavi jebga :)

 

ovo je super kako je meni. frend mi je jucer dao neka svoja, stara sam bacio ali kupit cu si neka gumena

 

Imas u bauhausu ako ti je negdje blizu odlicne gumene tepihe ja kupio za svoga. Ide malo pod papucice ali ne smeta nikako i odlicni su...

A ovo ako nije puknuo lak izvuci na vakum. Da se to bezbolno rijesiti... a i sad ti je prilika da malo tjuniras straznja svjetla hehe...

Slikam ti ja svoje tepihe pa stavim ovdje da vidis...

 

nije puknuo lak, samo moram nac nekoga tko ce to napravit. vec malo gledam za zadnja i prednja svjetla :D

Link to comment
Share on other sites

@Zekan- cura na svom twingu ima zatamnjena stražnja svjetla i auto super izgleda s tim. Ako očeš ti pofotkam da vidiš...
 

Link to comment
Share on other sites

Nisu 15"-ke... to su 14"-ke (bilo je nekoliki modela alu koje su isle na twinga)... nije nijedan twile 1 dolazio sa 15-kama

Edited by Danchibald
Link to comment
Share on other sites

Posto ne mogu u isti post naknadno dodati fotke moram novi post pa nek netko od admina spoji ako je potrebno.

Dakle isle su i slijedece originalke na twinga 1 (za te sam siguran), pored onih gore prikazanih u 14" verziji

13"

post-14841-13881542611864_thumb.jpg

13" i 14"

post-14841-13881542876152_thumb.jpg

14"

post-14841-13881543134911_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

@ zekan, takve ja imam na thaliji od starog... Takve felge su inaće na clio dvojci...

 

fora izgledaju na twingu, cak bolje od vecine sportskih felgi

 

Nisu 15"-ke... to su 14"-ke (bilo je nekoliki modela alu koje su isle na twinga)... nije nijedan twile 1 dolazio sa 15-kama

 

da, ili 13 ili 14

 

Posto ne mogu u isti post naknadno dodati fotke moram novi post pa nek netko od admina spoji ako je potrebno.

Dakle isle su i slijedece originalke na twinga 1 (za te sam siguran), pored onih gore prikazanih u 14" verziji

13"

attachicon.gifuploadfromtaptalk1388154258440.jpg

13" i 14"

attachicon.gifuploadfromtaptalk1388154284945.jpg

14"

attachicon.gifuploadfromtaptalk1388154310586.jpg

 

ali ove srednje su mi brutala. ali prve su od novoga twinga?

Link to comment
Share on other sites

Ove sto je zekan stavio fotku cijelog auta su 14" (iste i jos jedne slicne 15" su isle na clia II). A ove prve koje sam ja stavio su 13". Nisu sa novog twinga jer novi nema 13".

Edited by Danchibald
Link to comment
Share on other sites

Ove sto je zekan stavio fotku cijelog auta su 14" (iste i jos jedne slicne 15" su isle na clia II). A ove prve koje sam ja stavio su 13". Nisu sa novog twinga jer novi nema 13".

 

ja sam vidio 15-ice na njuskalu pa pitam. a 13 su prve? jer mi izgledaju nekako novije i nikad nisam vidio twinga za s tim felgama

Link to comment
Share on other sites

15-ice su isle na clio.

Ima tu jedan twile svako malo parkiran blizu mog stana sa tim felgama. Pa nisu bili bas rijetki twingaci sa tim felgama. Samo su isli uz bolju opremu. 13-ice su ove prve da...

Link to comment
Share on other sites

fora su felge,meni se sviđaju...
VIše mi na živce ide kad genijalci stavljaju oglase na net i onda nemre stavit sve 4 slike i potrudit se oko opisa...  To kaj je on napisao da su u dobrom stanju meni niš ne znači...

Link to comment
Share on other sites

Radije cekaj i naleti na ove "srednje" pa makar ulagao u obnovu jer po meni su bez premca od svih ovih ponudjenih do sada ,nekako mi idu u pricu i osobno bi samo njih cekao jer svi oldschooleri znaju na sta vuku.

Edited by CRN11
Link to comment
Share on other sites

fora su felge,meni se sviđaju...

VIše mi na živce ide kad genijalci stavljaju oglase na net i onda nemre stavit sve 4 slike i potrudit se oko opisa...  To kaj je on napisao da su u dobrom stanju meni niš ne znači...

 

kakvih sve oglasa ima. ali kada ovako stavljaju opis neznaju ni sirinu felge ni nista, najbolje preskocit

 

ako su tebi odlicne onda kupuj

meni nisu nešto.

i spusti cjenu na 800

 

definitivno cijena dole

 

Radije cekaj i naleti na ove "srednje" pa makar ulagao u obnovu jer po meni su bez premca od svih ovih ponudjenih do sada ,nekako mi idu u pricu i osobno bi samo njih cekao jer svi oldschooleri znaju na sta vuku.

 

zasada su samo jedne na njuskalu, ali sam naisao na stare oglase, po 3000-4000 kuna su. i sve 13"

 

Jap... definitivno su one srednje vrh za twinga!!!

 

trebalo bi ih nabavit definitivno

Link to comment
Share on other sites

Po meni 13 tice i idu na njega pogotovo jer je auto mali i u suradnji sa spustanjem ce izgledati nabijen kako mu i dolikuje.

Link to comment
Share on other sites

Probaj preko ebay-a.. mislim da se mogu povoljno pronaci. Zovu se T-Line Intra. ET im je 23 i na ove 13" ekipa stavlja gumu 195/45/13

Link to comment
Share on other sites

Po meni 13 tice i idu na njega pogotovo jer je auto mali i u suradnji sa spustanjem ce izgledati nabijen kako mu i dolikuje.

 

nemogu 13" na moga twinga jer su diskovi preveliki, tj. te felge 13 su napravljeni za starije modele twinga. kolega dalibor je probao stavit 13" pa nije uspio. treba od starijeg modela stavit i klijesta i diskove, a s tim mi se neda zezat radi felgi

 

Probaj preko ebay-a.. mislim da se mogu povoljno pronaci. Zovu se T-Line Intra. ET im je 23 i na ove 13" ekipa stavlja gumu 195/45/13

 

gledao sam vec, nisam bas na nista povoljno naletio. iman neki budzet na twinga i za felge mogu dat maksimalno 1500kn

Link to comment
Share on other sites

Probaj nazvat autootpade i reci da ti trebaju felge za twinga... Ili pogledaj dal se koji twingač prodaje razbijen/za dijelove pa tam pitaj... Tak se da jeftinije nabavit...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.