Jump to content

Raceland trackday-evi


Blue_Fatal1ty

Recommended Posts

pa evo neki od vas su bili na racelandu,pa nek malo prokomentiraju koliko im je sama snaga auta tamo znacila,nisam bio,ali smatram da je tamo snaga auta najmanje bitna...

na takvoj stazi ili u mom slucaju cesti su najbitniji slozen ovjes od auta,vjestina vozaca i poznavanje ceste u cemu sam ja bio u prednosti,sto sam ovdje prokomentirao!

znam da zvuci nerealno,jer ni sam nisam mogao vjerovati,ali eto tako je kako je...

nisam ja rekao ni da sam ga naprao ni da sam ga prestigao ni nista slicno,nego samo da sam ga po zavojima pratio,dok je na ravnici odlazio.

 

 

šta je s tim raceland-om. Jel tamo ima trackday-eva?

Kad se održavaju, gdje je navedeno kad se održavaju i kolko para?

Link to comment
Share on other sites

https://www.facebook.com/TimeAttackSlovenia
http://www.timeattack.si/

 

Ako je riječ o Time attacku kada bude podosta ljudi, gotovo i gužva. Inače znao je Renault Klub Slovenija organizirati jednom godišnje trackday koji je u puno ležernijem tonu i možeš se doć zajebavat sa bilo kakvim autom bez da moraš Hondašima na uvid dati krivulju momenta i snage da bi bili sretni. :)

Link to comment
Share on other sites

Ima svako malo i super je za otići propuhati se, preporuka svima koji vole zavoje i juriti

 

staza nije nešto brza 2 i 3 brzina, špera jako poželjna

 

asfalt je super drži a ne ubija gume...cijene su 20-50eur za cijeli dan ovisi tko organizira

 

ja bio nedavno

1378038_10151925605988010_24596936_n.jpg

 

1378847_10151925605913010_1792608428_n.j

Link to comment
Share on other sites

Bome je onda više nego upola jeftinije nego grobik. Bliže je, jeftinije i manje guma se potroši.

Link to comment
Share on other sites

^ NHF ali to je isto kao da kažeš da je više nego upola jeftinija cestarina od Zagreba do Karlovca nego od Zagreba do Zadra, mislim na cijenu najma same staze :)

Ali da bi trebalo probat, bi :)

Edited by DU-roller
Link to comment
Share on other sites

^ NHF ali to je isto kao da kažeš da je više nego upola jeftinija cestarina od Zagreba do Karlovca nego od Zagreba do Zadra, mislim na cijenu najma same staze :)

Ali da bi trebalo probat, bi :)

 

pa za najam sam i mislio kad sam rekao da je jeftinije.

ovo je cijeli dan od 20 do 50, a grobnik 120 eura.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.