Jump to content

P: kupnja na karticu


megan

Recommended Posts

pozz...znači stvar je sljedeća...ako netko iz Zagreba planira kakvu kupovinu bilo čega (dijelovi za auto, gume...) od 1000-1700 kn molio bih da mi se javi...vi meni cash, ja vama uzmem to na karticu (naravno malo skuplje zbog usluge) i svi sretni...
Banka poslala obavijest na krivu adresu da će mi smanjit minus i sad sam do plaće bez casha, a ne želim posudjivat i iskreno nemam ni od koga...
Eto ako ima kakva dobra duša da mi pomogne nek se javi u poruke ili tu...pozz
 
 
 
Edit: neda mi odgovorit pa moram ovak...zna netko zašto nemogu odgovarat u temi koju sam započeo?
 
2Rain: probao, nedaju...obrazloženje je to da mi nisu ukinuli cijeli minus nego samo dio...da su mi ukinuli cijeli iznos minusa onda bi mi dali do 12 rata...a drugi dio odgovora je da makar su mi oni sad smanjili minus, još uvijek imam raspoloživih sredstava na računu (nekih 300 kn mogu još potrošit)...druga stvar je da su mi smanjili minus pa da sam otišao u tzv.crveni minus...onda je rekla ženska u banci da oni pokrivaju da klijent nije u crvenom i da odobravaju tu otplatu svima...
Edited by megan
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.