Jump to content

Clio 3 ph 2 1.2


vuki3

Recommended Posts

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • vuki3

    58

  • Blue_Fatal1ty

    11

  • dalibor s

    7

  • MilosB

    6

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bas nas nece.... I ja sam prije 2 dana izbjegavajuci babu iz sporedne ulice nabio se u rizol s desne strane a prednjim lijevim coskom pogodio baku da bi ona otisla dalje svojim putem. Nakon sat i pol vremena murija ju nasla jer sam zapamtio tablicu . Baka kaze da me uopce nije vidjela i nista cula iako sam ju udario u prednji desni blatobran i malo pogulio oko zadnjeg kotaca. Baka je otisla u Kaufland u shopping za tih sat i pol vremena. Sutra rjesiti osiguranje ali imam osjecaj da ce trebati puno vremena i zivaca.

Link to comment
Share on other sites

Bas nas nece.... I ja sam prije 2 dana izbjegavajuci babu iz sporedne ulice nabio se u rizol s desne strane a prednjim lijevim coskom pogodio baku da bi ona otisla dalje svojim putem. Nakon sat i pol vremena murija ju nasla jer sam zapamtio tablicu . Baka kaze da me uopce nije vidjela i nista cula iako sam ju udario u prednji desni blatobran i malo pogulio oko zadnjeg kotaca. Baka je otisla u Kaufland u shopping za tih sat i pol vremena. Sutra rjesiti osiguranje ali imam osjecaj da ce trebati puno vremena i zivaca.

hahaha baba nije skuzila xD

a jbg trebat ce zivaca,najgore sto su mi skinuli tablice :/

Link to comment
Share on other sites

Prodes krizanje kod trznice prema tomicevom, prodes skretanje za ZA-ZA i ulica koja ide prema onim novim zgradama sa desne strane, od tamo mi je izletila. Ja sam isao prema trznici i baka je usla paralelno sa mnom u krizanje, da barem nije usla u moju traku mimoisli bi se. Doslovno me zgurala s ceste, padala je kisica, jednostavno ju nisam mogao izbjeci. Meni nisu skinuli tablice, ali auto vuce u desno, nesto je smotano uz rasjecenu gumu i udarenu felgu i ogreban lijevi bratoblan i branik (Hvala Renaultu na plastici!)

Edited by Chorka
Link to comment
Share on other sites

Prodes krizanje kod trznice prema tomicevom, prodes skretanje za ZA-ZA i ulica koja ide prema onim novim zgradama sa desne strane, od tamo mi je izletila. Ja sam isao prema trznici i baka je usla paralelno sa mnom u krizanje, da barem nije usla u moju traku mimoisli bi se. Doslovno me zgurala s ceste, padala je kisica, jednostavno ju nisam mogao izbjeci. Meni nisu skinuli tablice, ali auto vuce u desno, nesto je smotano uz rasjecenu gumu i udarenu felgu i ogreban lijevi bratoblan i branik (Hvala Renaultu na plastici!)

e jbg...ja krenuo po curu da idemo u svatove,izađem iz ulice i odma me lupio,jedno 200m od stana.

Link to comment
Share on other sites

hahaha baba nije skuzila xD

a jbg trebat ce zivaca,najgore sto su mi skinuli tablice :/

zašto sta ima veze

trebat ceš platiti vanredni tehnicki kad auto bude gotov

a osiguranje ce ti to refondirati, ukoliko si platio vucnu službu i taj racun cuvaj.

Link to comment
Share on other sites

zašto sta ima veze

trebat ceš platiti vanredni tehnicki kad auto bude gotov

a osiguranje ce ti to refondirati, ukoliko si platio vucnu službu i taj racun cuvaj.

pa da,mogo sam ga sam odvest na popravak jer se auto može vozit i nebi moro poslje na tehnički..

Link to comment
Share on other sites

I jos jedno nikad ne prihvatas prvu ponudu od osiguranja. Ne budi naivan jer oni imaju dogovor s servisom budi siguran. Kad odes po auto SVE pregledaj dal je odradjeno !!! Ako ti se bilo sta ne svidja nemoj potpisat nego trazi da se ispravi. Znaci sve sve sto nadjes a da je makar teoretski moglo biti sj*b* u prometnoj prijavi. Kad ti vrate auto a znam da ces ga jedva cekat idi i zali se da to nije kako treba, nadji bas sve sto nije kako je bilo...

Link to comment
Share on other sites

E da i nepoklapanje boje slucajno ako bude se zali, da tebe ne zanima ako nemogu pogoditi nek ti farbaju cijeli auto naravno za to trazi garanciju makar godinu dana... budi bezobrazan.

Link to comment
Share on other sites

I jos jedno nikad ne prihvatas prvu ponudu od osiguranja. Ne budi naivan jer oni imaju dogovor s servisom budi siguran. Kad odes po auto SVE pregledaj dal je odradjeno !!! Ako ti se bilo sta ne svidja nemoj potpisat nego trazi da se ispravi. Znaci sve sve sto nadjes a da je makar teoretski moglo biti sj*b* u prometnoj prijavi. Kad ti vrate auto a znam da ces ga jedva cekat idi i zali se da to nije kako treba, nadji bas sve sto nije kako je bilo...

Imam zamjenski tak da mi nije hitno za auto,normalno ak nebude valjalo da necu preuzet ;)

Link to comment
Share on other sites

E da i nepoklapanje boje slucajno ako bude se zali, da tebe ne zanima ako nemogu pogoditi nek ti farbaju cijeli auto naravno za to trazi garanciju makar godinu dana... budi bezobrazan.

Pogodit ce oni boju, ali ima i velike sanse da ce dobit i narancinu koru.

Link to comment
Share on other sites

Sve to mu daje pravo da se zali sve dok ne dobije auto kakav je bio/ili bolji. A i bijela je pa mislim da ce se znatno vidit razlika sem ako ispoliraju auto sto sumnjam da ce raditi jer su supci samo takvi.

A posto si dobio udarac u stranu vjerojatno ce auto zanositi malo. Jer se u servisu nece sjetiti da centriraju pa ih i za to mozes hebat... izvuci sto vise para od tih lihvara (osiguravajucih drustva)

Link to comment
Share on other sites

I jos jedno nikad ne prihvatas prvu ponudu od osiguranja. Ne budi naivan jer oni imaju dogovor s servisom budi siguran. Kad odes po auto SVE pregledaj dal je odradjeno !!! Ako ti se bilo sta ne svidja nemoj potpisat nego trazi da se ispravi. Znaci sve sve sto nadjes a da je makar teoretski moglo biti sj*b* u prometnoj prijavi. Kad ti vrate auto a znam da ces ga jedva cekat idi i zali se da to nije kako treba, nadji bas sve sto nije kako je bilo...

ide preko racuna ne prihvaca on nikakvu ponudu

boli te ona stvar za koliko košta da košta

kad se sve sredi potpisuje punomoc na štetu.

 

E da i nepoklapanje boje slucajno ako bude se zali, da tebe ne zanima ako nemogu pogoditi nek ti farbaju cijeli auto naravno za to trazi garanciju makar godinu dana... budi bezobrazan.

21 stoljece ako nemogu pogoditi boju najbolje neka zatvore servis

i zaposliti ih neka ubacuju u mješalicu.

tu boju napraviti je djecja igra

ja ju znam i na ruke istonirati jbg treba izgubiti cca 1 sat

današnji majstori rjetko koji da ce to napraviti.

nijansa mora biti ista jedino se može vidjeti stariji lak i novi lak

sta se sa poliranjem lako rješi ispoliraš komad do lakiranog komada i gotovo

ostatak auta ako vlasnik hoce nek nadoplati.

posao mora imati garanciju

 

Pogodit ce oni boju, ali ima i velike sanse da ce dobit i narancinu koru.

zašto?

ako farba narancinu koru nek farba stare imt-e

Link to comment
Share on other sites

Dalibor kazem servis ce mu hteti vratiti dopola popravljeno vozilo * videces, pa nece potpisat nego ga vracat nazad.

Link to comment
Share on other sites

Servis je u dogovoru s psiguravajucim drustvom 100% i probat ce ti vratiti dopola popravljeno, tako rade jbg... a tvoje je da ne potpises nego da ih j**es dok ti sve ne poprave sto treba

Link to comment
Share on other sites

Servis je u dogovoru s psiguravajucim drustvom 100% i probat ce ti vratiti dopola popravljeno, tako rade jbg... a tvoje je da ne potpises nego da ih j**es dok ti sve ne poprave sto treba

a jeste negativni,poznaje stara procjenitelja i sve je sređeno ;)

Link to comment
Share on other sites

Samo polako i pazljivo. Sve se da srediti samo budi uporan

Edited by GoPlay
Link to comment
Share on other sites

evo sve je gotovo,obajali su mi lajsnu u boju auta a druga je i dalje u plasti dipu xd

post-14757-0-37074300-1404402632_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

evo sve je gotovo,obajali su mi lajsnu u boju auta a druga je i dalje u plasti dipu xd

attachicon.gif2014-07-03 09.03.38.jpg

 

kako si ih strolao! :D

 

sad oguli plastidip i pitaj zašto i druga nije pofarbana! :zubo:

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.