Jump to content

Scenic II 1.6 ne pali iz prve


acosic

Recommended Posts

Evo jutros auto isao upaliti  kad ono on se odma ugasi nakon 3 sekunde, probam ponovno upali normalno. Akumulator je mijenjan u proljece i nije verglao puno nego je odmah upalio. Sta bi tu moglo biti?  Do sada je palio iz prve bez ikakvog problema sad poceo zezat. Imao sam neko fuckanje do prije mjesec dana ali je prestalo. 

Bilo kakvi savijeti su dobrodosli.Hvala

Link to comment
Share on other sites

hmm, meni se danas desilo slijedece, verglao ko da nema goriva, prekinuo ga, stisno ponovo i upalio... -6C je bilo... akumulatoer star tjedan dana... pun tank goriva...

Link to comment
Share on other sites

hmm, meni se danas desilo slijedece, verglao ko da nema goriva, prekinuo ga, stisno ponovo i upalio... -6C je bilo... akumulatoer star tjedan dana... pun tank goriva...

Dizlo?! MOžda je koji od sudionika potrebnih da dostave gorivo malo zakašlja na hladnoći. Nebi se čudija!

 

Možda si ga naglo prenija iz sna pa se nije snaša.

 

Meni je prije zna kod hladnih jutarnjih paljenja početi verglati (duže nego obično) i onda kao da u jednoj stotinki zaštucne (upale se lampice serv i još neka) i upali najnormalnije.

NIkad ništa nije otkriveno, nije ništa mjenjano ali i dalje pali najnormalnije. Ovaj slučaj se čak više nikad nije ni pojavija

Link to comment
Share on other sites

ne ne kod mene je isto  1,6 16v benzin, sad si gruntam, da je slicno bilo na cliu isti motor, pred koju godinu, onaj senzor neki ocistilo u servisu...

to bum prvo isel proverit...

ovaj cijeli tjedan je bilo oko 0C, jucer kad sam isel s posla je bilo -1 i palio je od prve i to kak se veli na "prvi zub" tako da me danas ovo bas iznenadilo :)

Link to comment
Share on other sites

ne ne kod mene je isto  1,6 16v benzin, sad si gruntam, da je slicno bilo na cliu isti motor, pred koju godinu, onaj senzor neki ocistilo u servisu...

to bum prvo isel proverit...

ovaj cijeli tjedan je bilo oko 0C, jucer kad sam isel s posla je bilo -1 i palio je od prve i to kak se veli na "prvi zub" tako da me danas ovo bas iznenadilo :)

I meni se isto dešavalo! Ujutro bi me počastija goreopisanom reakcijom, a onda kasnije pali bez problema. Čak i nakon osmosatnog stajanja pred poslom.

To me je prvu zimu sa autom zezalo.

Edited by petak
Link to comment
Share on other sites

evo sad isel s posla,auto parkiran ujutro u 6.20, stoji celi dan vani na stanici, u 18,40 sjeo, ubacio karticu, klik i upalio na prvi zub, temp -3C, ko je tu lud... bas me zanima kaj bu sutra :-D

Link to comment
Share on other sites

jutros, -7C sve zaledjeno, upalio na prvi zub :) kaj mu je jucer ujutro bilo pojma nemam...

Malo je stajao na krivoj gumi cijelu noć :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.