Jump to content

Centralno daljinsko zaključavanje


Dodo

Recommended Posts

Danas me alarm totalno izpizdio. Neće da otvori auto, pa neće. Iskopčao ga, kad ono auto neće upaliti. Fuck!

Mislio sam ga dati na pregled elektroničaru, ali čim ga skinem ne pali.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

ja sam radila novi ključ za clia,tj skakavac ključ,narezala sam kod kljucara al sam trebam prebacit kod u skakavac.dal mi moze neko reci kako izgleda taj kod?vidim kod nekih ima mala crna kockica al kod mene je nema

Link to comment
Share on other sites

otvori ključ pa slikaj, trebala bi biti kockica, tj. paralelopiped :D

Link to comment
Share on other sites

Nema kod tebe nikakve kockice. Ti moraš prebaciti kompletnu štampanu pločicu skupa sa baterijom da bi uopće mogla upalit auto ili daljiski otključavat. Čip ti je zalemljen na štampanu pločicu.

Edited by DraganST
Link to comment
Share on other sites

da se kopirati čip na ''praznu'' kockicu. Logan je to napravio na kćerinom twingu, ima tu na forumu. Košta 300 kn, ali radi. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Prestalo mi raditi centralno kr hifi od 150 kn. Tu i tamo proradi. Baterije u oba kljuca dobre. Na ključ rucno, radi. Spojevi dobri.

Otvorio sam centralinu, ima neki mikroprekidač koji uzrokuje 3 kliktanja ako se drzi pritisnut 4,5 sec. Ne kuzim za sto to sluzi, mislio sam da je za uparivanje novih ključeva, ali ne kuzim postupak. Vec sam narucio novo, ali eto ako netko zna... 94015aa17275a2cd60110540172ce4d2.jpga715ecc406a0e2b456cc5b0315c01615.jpg

LG G3 via tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Prelemi ovu malu pločicu i spojeve kojima se spaja na ovu veliku pločicu, možda proradi. Ta mala pločica ti prima rf signal sa daljinskog, ostatak je ocito ispravan

Poslano sa mog Redmi Note 2 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Prelemi ovu malu pločicu i spojeve kojima se spaja na ovu veliku pločicu, možda proradi. Ta mala pločica ti prima rf signal sa daljinskog, ostatak je ocito ispravan

Poslano sa mog Redmi Note 2 koristeći Tapatalk

Vrlo moguće, evo sad radi vec par dana, alu napravit cu to sto kazes, hvala

LG G3 via tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Čini mi se da sam otkrio uzrok mojih jada, jer je čas radilo čas nije. Ova crvena žica u obliku omče na pločici se na jednoj strani odlemila i klimala. Inače nemam pojma čemu služi ta glupost, iako na pločici s druge strane piše jpi što bi trebao biti nekakav jumper?

Uglavnom, nije se dalo opet zalemiti na isto mjesto pa sam taj kraj žice zalemio na prvi slijedeći lem koji vodi do tog mjesta.

Sada radi super, osim što rezervni privjesak ne radi, iako na njemu blinka dioda kada se stisne. Oba privjeska su imali nekakvu naljepnicu sa brojčanom šifrom, ali pojma nemam kako to ukucati.

Odspajanje na 20 min (koliko sam tražio kvar i lemio) nije ništa resetiralo i taj drugi daljinski i dalje ne radi.

Ima li neko pojma kako tog Kineza upariti?

Edited by frenchkey
Link to comment
Share on other sites

Omca je vjerovatno antena ili neka vrsta. Sto se tice uparivanja pronjuskaj da ki ne ebayu imaju negdje uputstva. Ja vecinom tako nadjem za razne gluposti. Vise manje je sve isto. Trenutno sam na mobu pa nemam volje :)

Link to comment
Share on other sites

ima on onaj crni kabel 20 cm dugačak koji je kao antena, a možda je i ovo jer omča viri van iz kutije. Upute tražio pe ebayu i po cijelom internetu, ali osim običnih kakve sam dobio uz njega nema ništa drugo.

Ma naručio sam svejedno novo pa nek stoji u rezervi

Link to comment
Share on other sites

Pogledam ja danas navecer ako nisam bacio...

Link to comment
Share on other sites

Nazalost nema sanse naci. Nasao stari modul, mislio da je uz njega upustvo, ali nema ga...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Preglupi problem na kraju rijesen s 2 nove cr2015, grr

šlapatalk

Link to comment
Share on other sites

A gledaj, na multimjeru su obje baterije bile kao ti ok, jedna je imala 3V, druga 2,9 V u zbroju skoro 6V. Nove baterije su bile svaka po 3,2V, ukupno 6,4V. Tek kada sam stavio nove vidio sam da ona sićušna diodica na ključu puno jače svijetli, a neš ti što ona vuče struje. Jebemu, nije sve ni u voltaži, a ja snagu nisam mogao izmjeriti. Evo sad radi ko blesavo, ni jednom nije zaštekalo, a prije (dok je još kako tako radilo) sam morao čekati po 30 sek između otključavanja/zaključavanja da bi prihvatilo komandu. Sad mogu do iznemoglosti otvori/zatvori radi za 5.

U međuvremenu stiglo novo daljinsko, ali kod ovog se mogu programirati do 5 daljinaca. *ebi ga, čovjek uči dok je živ :bigl:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.