Jump to content

Kiler grijanja


zracki5

Recommended Posts

Pozdrav ekipa....kao što naslov teme kaže sumnjam da je ovaj put mali kilerić u pitanju...

Dakle, auto konstantno gubi antifriz, a svi spojevi su suhi i crijeva također...u ulje ne mješa jer je stalno na istom nivou. Jedino što se primjeti je masna šoferšajba stalno, i jako teško se odmagljuje,pa sumnjam da je stvar u tom kileriću i da na njemu negdje pušta. Zanima me da li ga je netko mjenjao nedavno i je li velika zaje... za promjeniti, te koliko bi mogo doć novi,jer s polovnim neznam dal se isplati truditi.

Link to comment
Share on other sites

Zamjenski novi sam platio oko 200kn, polovni ne bi uzimao ni pod razno.

Evo slika kad sam ga ja mijenjao, pa procijeni je li velika zaje*ancija :D

 

Clio_radijator.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ja sam na p307 mijenjao. Imao sam srece jel se moze bocno izvuci van. Obavezno kupi novi. Mene je kostao 180 kn u kreši.

Link to comment
Share on other sites

auuu.....ode clio u komade.....zvao i ja danas za novi cca 200 kn....onda živce na maksimum i u rasturačinu....

Link to comment
Share on other sites

auuu.....ode clio u komade.....zvao i ja danas za novi cca 200 kn....onda živce na maksimum i u rasturačinu....

 

 

 

i ja imam isti problem dali se nikako neda to rjesit a da se cjeli kokpit ne rasturi????????????????????

 

i di je tocno smjesten dali ima ko kakvu sliku?? bio bih zahvalan

Edited by P4tr1ot
Link to comment
Share on other sites

Nikako...evo ja ga danas zamjenio uz pomoć majstora....nakon 4 sata muke uspjelo je...i čak nijedan šraf nije ostao viška :taz:

n7oc.jpg

 

 

Edited by zracki5
Link to comment
Share on other sites

^

J.ebes poso ako nema viska sarafa  :D

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.