Jump to content

Renault Modus vaša mišljenja i iskustva


tomislav livno

Recommended Posts

Evo ovako strari malo po internetu traži renaulte (u njemačkoj)    pa me zanima kako se on pokazao posebno motor 1.6 16v (88 ks)    potrošnja održavanje ubrzanje (  nije ni diesel isključen ali onaj slabiji zbog davanja)

Link to comment
Share on other sites

Evo ovako strari malo po internetu traži renaulte (u njemačkoj)    pa me zanima kako se on pokazao posebno motor 1.6 16v (88 ks)    potrošnja održavanje ubrzanje (  nije ni diesel isključen ali onaj slabiji zbog davanja)

Kakav je to motor 1.6 16V sa 90 ks?? to još nisam čuo...

Edited by Bajica
Link to comment
Share on other sites

i mene bi zanimalo,pogotovo kaj se tice udobnosti,te kakva su sjedala? Tj dal su povisena ko kod scenica? I moj otac ga gleda,zbog problema s kicmom bi mu trebao auto s povisenim sjedalima zbog lakseg ulazenja/izlazenja.

Link to comment
Share on other sites

Sjedala ne umore nakon 500 km s jednim 10 minutnim stajanjem nekoga tko ima dosta bolesnu kičmu (spondilolisteza gr3). Vozačko se podešava po visini i mislim da je sasvim dovoljno od poda da se netko ne mora dizati "kičmom" Znam točno što pitaš. 

Na pasatu, onaj malo opremljeniji od 150 KS, sjedala unište svaku volju za putovanjem meni nakon nekih 200-300 km. Dosta sam ga vozio. To ti je realno, bez imalo pretjerivanja. Nisam onaj koji do zadnje kapi krvi brani svoj auto.

 

@ tomislav livno

Imam dci65 ako te nešto zanima. Za ovaj benzinac ne znam.

Link to comment
Share on other sites

Evo da se i ja javim. Kod mene je dci 1,5 85ks 155000 km. Imao sam problema sa podizačima stakala (vozačev i u zadnjem redu. Sada me ponekad zeza prekidač kratko/dugo. Crknuta mi je i jedna sijalica u instrument tabli,sjedalo vozača se više ne može uzdužno pomicati. Mislim da je to sve. Sjedala dobro drže i sjedi se visoko.Jako sam zadovoljan i preporučam dizela. Ovaj će još dugo biti kod mene.

Link to comment
Share on other sites

Hajde, hajde vas je bilo troje. Osim toga nije bilo baš tako bili smo u najmanju ruku podjednaki, ako se ne varam bilo je tko prvi da gas -vodi. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Pitanje za vas koji imate Modusa. Razmišljam o kupnji originalnog nosača za bicikle, ali nisam siguran da li on ide na svaki Modus ili su oni na koje su išli takvi nosači imali neku pripremu za ugradnju?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

da malo oživim temu..za oko mi je zapeo modus..negdje sam pročitao da ima cornering light,pa me zanima s kojoj je to več opremom dolazilo jer u recenzijama i auto testovima ne navode to baš.. 

Link to comment
Share on other sites

Ima li ga. Meni se čini kao jedan od kvalitetnjih Renaulta, pa čak i nešto bolje kvalitetan od Clia ali dizajn od Modus ne voli svako. Udoban na dužim putovanjima, unutra veliki izvana mali. Lagan za parkiranje i dolazi sa dosta opreme serijski. Osim 1.5 dCi nemaš kaj drugo gledat pogotovo ak ga uvozite iz vana. Dizel sa 86ks ti ima samo 119 grama co2. Pametnom dosta. Mana mu je kod sportne vožnje jer se naginje. Zadnji most je od Megana 2 a cijeli auto djeli platformu Clio 3. Mislim da je bil prvi autek u klasi sa 5 zvjezdica u sudaru.

Link to comment
Share on other sites

Većina gorenapisanog nije točna. Stražnja osovina nije od megane 2. Platforma nije clio 3. Sinoć sam baš htio napisati, da ne kažem last night. ?

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Većina gorenapisanog nije točna. Stražnja osovina nije od megane 2. Platforma nije clio 3. Sinoć sam baš htio napisati, da ne kažem last night. ?

Hahah zanimljiva igra rijeci ?

P.s. dobro da nisi pola kafane popio ?

 

Edited by homer
Link to comment
Share on other sites

Mislim da Modus ipak dolazi na Clio 3 platformi on je bil prethodnica tam 2004 Clio 3 i Note-u Nissanu. To je bila da tak velim uvertira, jer jako puno deliju Clio3 i Modus. Nek me neko ispravi ak grešim...

Tu sam nekaj kopal pa se spomine Clio 3, Note i Modus....platforma B...i tak

https://en.wikipedia.org/wiki/Renault_Clio

 

Edited by Alpina
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.