Jump to content

Filter goriva - Megane 2 1.5dCi


Guest

Recommended Posts

Evo da pitam, za svoju Megan 1.5dCi 2006. godina 78kw, koji filter goriva ide.. Došao sam u trgovinu pa me lik pita jel sa senzorom ili bez, pa ako moze pomoć u vezi toga..

Edited by Gjur0
Link to comment
Share on other sites

ako i jest sa senzorom, dobar bude i onaj bez njega... samo nemas kam zastekat istalaciju koja je uparena sa senzorom (za detekciju vode kolko ja znam)... vazno je da se gorivo filtrira... sjecam se da je obican filter cca 150, a ovaj neobican 400tinjak... redovito koristim ovog bez senzora i sve pet.

Link to comment
Share on other sites

U većini slučajeva je sa senzorom , ali se može staviti i običan bez senzora (pošto je dosta jeftiniji) , samo izoliješ džek od senzora i sve 5.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Osim dolje na pipi za pustanje... 

Hića mi je posto mi treba auto, a da vidim dok je dan ako treba sto popraviti.. Molim pomoć

Edited by Gjur0
Link to comment
Share on other sites

Imas na pumpi ventil za ozracivanje. Otvori se zastitni pokoopac ako ima i pritisne. Najbolje da prije toga preko svega prebacis plasticnu vrecicu tako da vrh ventila ostane u vrecici, da ne bi dizel otisao kud ne treba. Mozda da stavis ispod i neku krpu, da pokupi visak koji prodje kroz spoj plasticne vrecice s ovim ventilom.

 

Takodje, otvori poklopac rezervoara, moguce da je napravljen vakuum, cisto da i to iskljucis kao moguci razlog.

 

 

post-11370-0-79473200-1390659845_thumb.j

post-11370-0-96277900-1390659894_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.