Jump to content

pumpica za vodu


ChILd_ReBoRn

Recommended Posts

prestala raditi.. nema uopce zvuka.. a normalno ni vode... sto bi moglo biti? jel one imaju tendenciju crkavanja? koliko sam skontao moram skinuti oba brisaca da dodjem do posude s vodom?

Link to comment
Share on other sites

ma nisqm nasel.. jedino na slici sam nasao vodu nacrtanu uz svjetlo.. a to bi trebalo biti pranje farova.. i koliko sam skontal... toga ni nemam (osiguraca) al je bio mrkli mrak.. pa cu vidjeti po sanu sutra

Link to comment
Share on other sites

NO UGLAVNOM.. zahebano do bola...treba skinuti oba brisaca ( sto nisam uspio bez radapcigera) i naravno treba potrgat onaj jednokratni plasticni saraf/tiplu. onda nekak iscupat to kroz par cm mjesta van.. rastepo sam  prikljucke.. spouhao.. protresao pumpicu.. promuckao je.. i vratio.. proradila je.. NO međutoa... guranjem napamet natrag,, gurnuo sam i gumicu u posudu.. onda je trebalo tankim i dugom komadim azice pecat po posudi da se izvuce van i nataknut na pumpu.. i pumpu na posudu... uglavnom.. zasad radi i ne curi mi tekucina.. kak dugo.. bumo vidli...

Link to comment
Share on other sites

a nova pumpica košta nekakav kikiriki od novaca u tokiću pa kad si se mučio sa raskapanjem mogao si novu montirati odmah...da si uštediš dupli posao :)

Link to comment
Share on other sites

80 kuna košta pumpica, prije nekoliko dana mjenjao frendu ali njemu čep nije bio zatvoren pa je bilo mrtvih ljudi u posudi.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.