Jump to content

Problem ABS Clio


zracki5

Recommended Posts

Dakle javlja mi se sljedeći problem : Pri prvom kočenju nakon što se započne vožnja počne mi nakratko vibrirati papučica kočnice i nakon toga više ne nijednom dok sam u vožnji, kad ugasim auto i ponovo krenem,opet se pri prvom kočenju desi isto. Nakon toga opet sve radi normalno???

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Eto mali update,danas mi se na brzini od 100 km/h upalila abs lampica i svjetlila dok je auto radio, kad sam ga ugasio i krenuo ponovo niš se nije dešavalo dok opet nisam prešao stotku...primjetim da se vibriranje papucice desava samo kad se mota udesno.....prsten abs-a?

Link to comment
Share on other sites

Pregledaj i pocisti senzore ABSa. Obicno se nakupi prljavstine i strugotine s diska. Nekad i zice budu ostecene.

Edited by didz
Link to comment
Share on other sites

Najčešće pucaju jer se od korozije počne širiti ono na čemu je navučen

Link to comment
Share on other sites

Ovaj sa 28 zuba nije problem naći , problem je onaj sa 44 zuba (nema OEM broj) ,teško se nalazi , a većinom bude na dCi-ma , tako da je tokar jedino riješenje.

Link to comment
Share on other sites

ima zanjenskih za nabaviti i na rez. dijelovima ZAK-a 047/649-400   www.zak.hr 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.