Jump to content

gubi snagu


Tanatos

Recommended Posts

francusko go*no laguna 2 me opet zajebaje, stvar je sljedeca, auto mi gas na oko 2000-3000 okretaja izgubi na djelic sekunde i zadimi crni dim, zna li tko u čemu je stvar, ne događa se stalno, nekad da nekad ne... motor je generalno urađen sa novom turbinom,nepali mi nijednu lampicu upozorenja, je li imao tko slican slucaj?

Link to comment
Share on other sites

da nadodam, u leru radi normalno,okretaji ne variraju, npr. vozim  na 2400 okretaja 10 sekundi normalno,onda na sekundu kao da izgubi gas i baci malo crnog dima

Link to comment
Share on other sites

Meni je bilo slično, u početku samo u 5 brzini na nekih 2000 obrtaja i na nekih 100km/h.Bilo je kao da voziš na valove dobije snagu pa izgubi...kasnije je bilo u svim brzinama u nižima je znalo zadimiti...uglavnom mi je intrecooler procurio i gubio je snagu i više dimio...čisto egr i ništa...na kraju je totalno prosvirao baš se čulo jako kad daš gas...kupio polovni za 500 kuna i vozi...netko s foruma mi ponudio kasnije za 300 al već sam bio uzeo ovaj...kada sam ga promijenio potrošnja mi se smanjila i više nedimi osim kad ga stisnem...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.