Jump to content

Sajla podizača


manzzetta

Recommended Posts

Pozdrav forumaši, 

 

Pukla mi je sajla suvozačevog podizača, i sad ja imam komplet sve ali od vozačevog, dali se može ta sajla sa vozačevog nekako upasati na suvozačevu stranu ??

 

zahvaljujem na odgovoru ;)

Link to comment
Share on other sites

Moze, ali moras raskopat kompletan mehanizam i namotati tu novu sajlu. Nije tesko ako znas sto radis. Na zalost za ovo ne postoji workshop.

Link to comment
Share on other sites

Hvala vam dečki, stvarno ste D BEST :D

 

Uspio sam prepakovat odizač, i radi, ali dosta mi sporo spušta staklo, i neradi mi ono da kad kliknem da ga spusti u komadu, moram držat dok se spušta, ili tako mora ?

Link to comment
Share on other sites

Zatvori prozor do kraja, povuci prekidac na vozacevim vratima prema gore i zadrzi par sekundi (za suvozacevo staklo). Trebalo bi onda proradit. 

Edited by Marko_Os
Link to comment
Share on other sites

Hvala vam dečki, stvarno ste D BEST :D

 

Uspio sam prepakovat odizač, i radi, ali dosta mi sporo spušta staklo, i neradi mi ono da kad kliknem da ga spusti u komadu, moram držat dok se spušta, ili tako mora ?

Pošto vidim da je paket opreme kao i na mojoj, impulsno radi samo na vozačevom staklu. Što se tiče brzine, jesi podmazao to malo? Iako suvozačev nije ni kod mene nešto brz.

 

hehe....hehe.....hheehhee.... :happy2:

:dobroje:

Link to comment
Share on other sites

aha, budem malo podmazao treba bi biti onda brži, hehe, mada imam osječaj kao da nešto zapinje, pao mrak a i nisam stigao više šarafat :D

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.