Jump to content

Problem sa retrovizorima


Kix

Recommended Posts

Pozdrav,imam problem sa retrovizorima,radi se o Meganu 2 1.9dci 2004.god.Znači,onaj prekidač za štelanje retrovizora uopće ne radi.Kad sam naštelam stoji sve dok ne upalim svjetla.Kad ih upalim retrovizor ode skroz gore i unutra.Ima netko kakvu ideju kaj bi to moglo biti?Dal je tu neko nekaj čačkao pa zahebao stvar.

Link to comment
Share on other sites

izvadi prekidac vana pa vidi kaj mu je

 

meni je skoro auto izgorio zbog njega

cijeli se rastopio

Link to comment
Share on other sites

Prije bi rekao da su pocele promjene unutar prekidaca, pa kad dobije od svijetla napajanje onda krenu manevri. Skini prekidac i rastavi, pa ces vidjeti da li se poceo rastapati.

Link to comment
Share on other sites

Zvuči kao da masa negdje na svjetlima nije dobra, pa vuče sa kontrole za retrovizore.

 

Naštelaj retrovizor, raskopaj ga, skini kontakte i tako se vozi dok ne skužiš šta je.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.