Jump to content

twingo ne vuce


Zek@n

Recommended Posts

ljudi pomoc

 

twingo mi nista ne vuce, uzbrdo kad idem je trom za popiz*it, lud sam vise. pitam vas za savjet jer mi je dosta hladno u garazi i neda mi se smrzavat, bolje da pitam. vec sam sam sebi dosadan s ovim ali dode mi da ga polijem benzinom i zapalim :headbang:

 

prije mjesec dana bih isao odredenom uzbrdizom 60km/h u trecoj sa normalno gasa, sada idem 40-45 u trecoj, auto uopce ne razvija snagu. dam gas i jedva da lovi, cak ponekad mi se cini da kad prebacim u drugu i kad su malo visi okretaji da auto malo trokira. jednostavno ako nedam pun gas nista se ne desava, lijepo vuce kad je pun gasa ali na pol gasa i srednjim okretajima...nista...mrtav

Link to comment
Share on other sites

tak je i meni bilo kad se zaštopal katalizator,al  je meni svaki dan sve slabije i slabije vuko dok nisam izbacil sače z katalizatora i od onda sve normalno.

Link to comment
Share on other sites

Prljava dizna/dizne, ili lose svecice. Ali pre ovo prvo..

 

moze bit, hvala

 

tak je i meni bilo kad se zaštopal katalizator,al  je meni svaki dan sve slabije i slabije vuko dok nisam izbacil sače z katalizatora i od onda sve normalno.

 

to mi je i prijatelj rekao, samo dali se moze zapetim na 29 000km. zapravo doduse ovisi di se tocio auto prije mene. zacepi se radi olova u benzinu?

 

kad su mjenjane svjecice kablovi?

 

auto da je bio na servisu 2012, ali sumnjam da su ista napravili. svjecice cu promjenit ali auto normalno pali i sve, samo ne vuce, tako da neznam bas za kablove

Link to comment
Share on other sites

nije se ništa zacepilo malu kilometražu ima

treba promjeniti kablove i svjecice

možda zeza bobina

filter benzina...

kažeš da na višim okretajima auto malo trokira

Link to comment
Share on other sites

nije se ništa zacepilo malu kilometražu ima

treba promjeniti kablove i svjecice

možda zeza bobina

filter benzina...

kažeš da na višim okretajima auto malo trokira

 

ne osjeti se uvijek, ali koda da malo zatrokira. pogledat cu malo, jer dosta sporije vuce od kad ga imam

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.