Jump to content

PTC grijac shema


megane_dci

Recommended Posts

Zanima me jel tko zna gdje se nalaze releji od PTC grijaca i koji su? Po Renault VISU ispada da su releji od 70A i 40A, i da se nalaze u putnickoj kabini i to lijevo od ventilatora, medjutim tamo kod mene nema tih releja. Zice sa grijaca koliko ih mogu pratit idu u motorni prostor. Ako se nalaze na ploci sa osiguracima u motornom prostoru jel mi tko moze reci koji su?

Link to comment
Share on other sites

U motornom prostoru, u sklopu sa svim ostalim relejima i osiguračima, ovako izgleda taj dio

 

post-11736-0-31730200-1391362654_thumb.p

 

F9 70A

F7 40A

 

Link to comment
Share on other sites

To su osigurači koji napajaju aktivni kontakt releja. Releji nisu tu nego desno od volana do centralnog stupa. Pogledaj bolje moraju biti tamo.

Link to comment
Share on other sites

Da ovo su osiguraci i njih sam nasao, nalaze se u motornom prostoru, a nista releje cemo onda jos jednom pogledat u kabini.

Link to comment
Share on other sites

Je, u pravu si Dragane :dobroje: , moja greška. A bilo mi je glupo, što su releji označeni s F(use), ali kliknuo par puta na njih i tvdi relej.   

Releji su tako kak kažeš, jedino je na slici sve naopako zbog volana, trebali bi biti tu negdje gdje je crveno, 330 i 660W.

 

post-11736-0-21247500-1391372152_thumb.p

Link to comment
Share on other sites

Po VISU bi trebalo biti ovo oznaceno crveno. Da trebali bi biti 40A i 70A odnosno 330W i 660W. Pogledat cu jos jednom.

post-6522-0-66000600-1391373262_thumb.pn

Edited by megane_dci
Link to comment
Share on other sites

hm, ja sam cak vadio radio vanka, i na toj poziciji nisam nista vidio, skidao sam  plastiku kod papucice gasa i tamo imaju releji, ali ne od toga  :nezna:

Link to comment
Share on other sites

Ne znam, ako je po slikama, ta kutija s relejima je poviše radia, uz kontrolu klime. Po tim slikama je teško procijeniti (a znaju i lagati), možda je skroz iza, odn. dublje naprijed.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je upravo to, da se on nalazi puno dublje iza ove konzole od radija i klime.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.