Jump to content

NE


Guest B.I.G

Recommended Posts

To je gospodo draga drag na 1/8 milje a ne na 1/4 milje....

Evo, čisto usporedbe radi, pogledajte si kako izgleda start Supre koja vozi 9.88s na 1/4 milje i onda opet pogledajte one umiruće krave za koje tvrdite da voze samo 0.6 sekundi sporije....

LINK

E to se i meni čini jer mi nekako sve to presporo izgleda...mrtvo!!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

To je gospodo draga drag na 1/8 milje a ne na 1/4 milje....

Evo, čisto usporedbe radi, pogledajte si kako izgleda start Supre koja vozi 9.88s na 1/4 milje i onda opet pogledajte one umiruće krave za koje tvrdite da voze samo 0.6 sekundi sporije....

LINK

mislis ha??

Link to comment
Share on other sites

Ne mislim već štoviše odgovorno tvrdim.... ;)

ako ti tvrdis, onda je tako.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Nije to taj filmic. I meni se cini da to nije 400m. Vozaci su na lijevoj strani, a izlazna brzina je oko 120 km/h (nisu milje kao u UK). Znaci nemoguce je postici 10.nesto sa tom izlaznom brzinom. Mislim da je misterija rijesena.

Evo filmic M3 Turbo s NOS-om (ovdje se vidi koliko brzo to treba biti)

M3 1/4 Mile Run

Edited by jure
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

2BJ 211 DJ: koji si ti pametnjakovic sad?? pripazi!! inace vrijedas mi kuma tako da.. pripazi..

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.