Jump to content

197/200 skidanje kvake + zamjena mikroprekidača za handsfree


Zrmi RS

Recommended Posts

Jesi kupovao cijelu kvaku ili samo mikroprekidač sa antenom koji se nalazi u kvaki?Nisam zadovoljan kako sam riješio vozačevu stranu..radi al nema onaj klik i moram stiskati kao sivonja..

cijelu. Nema posebno. Moze se slozit ali trebas mikroprekidac prave visine da dobijes klik. Malo je pipkavo ali se moze. Ja sam si slozio prvi puta

Link to comment
Share on other sites

Debilana, za svaki model se može posebno osim za klijo

Sent from my Lenovo P1a42 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Mislim da su iste od scenica i njega. Mozda mozes od scenica uzet pa probas. Imao sam davno oba, vise se ni nesjecam.

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam od Meganea i nisu isti. Budem pogledao od Scenica

Sent from my Lenovo P1a42 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Pitanje za one koji su radili zamjenu mikroprekidaca... kad skinem vanjsku kvaku auta, da li se auto i dalje moze zakljucati ? Nemam dvoriste pa mi je vazno da se auto moze zakljucat dok ja sa ovime doma kemijam.

 

Link to comment
Share on other sites

Nisam siguran, vise se ne sjecam jel cilindar brave ide van. Mislim da ne, osim kad mjenjas cijelu kvaku pa ti dodje ona srebrna plastika okolo. Tu gdje ide kljuc. Sam ak je skines ulazit ces sa suvozaceve strane, a svoja vrata otvorit preko sajle iznutra. Davno je to bilo. 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jeli zna netko koni je kod, naziv, boje tih kvaka? Aluminij siva neka...

Šlapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Nabavka mikroprekidača je manji problem, pošto stoji u plastičnoj čauri, zaliven nekom smolom, veći je problem iskopati ga i zaliti ponovo da to stoji na mestu, dobro dihtuje i ne utiče na kretanje samog tastera.
Menjao sam pa znam :)
Stavljao sam klasične mikroprekidače umesto ovog, sa dužim tasterom, 3.5 ili 5mm, ne sećam se više, bilo je tu struganja tastera na meru, to zalivanje je bilo problem, probao sam više stvari dok nisam našao dvokomponentni epoxy. Na kraju je to ispalo dosta dobro i trajno rešenje

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Neki henkel dvokomponenti, imaš ih raznih vrsta, verujem u svim farbarama a ima ih i u lidlu često.

Ja to koristim za lepljenje svega i svačega dobar je za rad, kad počne da se steže lako se obrađuje po želji.

 

Rendom slika sa neta a ovaj UHU je iz lidla, zbog jedne cevi je lakši za ubrizgavanje npr

b7de09dc31fe3aa244f77eb435205b25.jpg

 

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk

 

 

 

992c31c8414c8cc8b075ca61155d0dbc.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.