Jump to content

kak promjenit žaruljicu u zadnjem ljevom faru na megane 3 coupe


mp0407

Recommended Posts

Riknula mi pozicija u zadnjem ljevom faru na kupeu 3,vidim da bu to cirkus za promjenit a uopće neznam kaj raskapat,dal se to može na naćin da poskidam plastike u prtljažniku ili bum moral kompletan branik skidat,ak je imal neko iskustva s tim ja bi molil da mi tu metne upute,ono baš mi se zbog žarulje od cca kunu i nejde u servis...

 

Link to comment
Share on other sites

iznutra odmakni platnenu oblogu i imas plastične matice koje odšarafiš, i čupaš lampu prema sebi van, samo vuci mozda ce ic malo teže jer ima malu kopču na sebi... i to je to

Link to comment
Share on other sites

Pa ti si živ!!!

Baš bi se mogao koji petak pojaviti na cugi. Naravno, ako se sjećaš gdje se nalazimo :)

Link to comment
Share on other sites

Pa ti si živ!!!

Baš bi se mogao koji petak pojaviti na cugi. Naravno, ako se sjećaš gdje se nalazimo :)

cek da terasu postave i dan se produži pa bum došo,neda mi se bit nutra u bircu a i vid me j**e,po noći sam ko slepac za volanom,tak za jedno 2 meseca svratim.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.