Jump to content

Moja 200 tka,u mom dvoristu


zac

Recommended Posts

  • Replies 177
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • zac

    49

  • Zrmi RS

    19

  • Blue_Fatal1ty

    12

  • GoPlay

    10

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da crno bi ga jako zatvorilo,budem vidio,idem se malo vozikati i razmisljati kakve felge staviti gore,uspavam dete i gas.

Link to comment
Share on other sites

Fuj fuj fuj!

 

Edit: za narandžaste felge.

Edited by Nathaniel
Link to comment
Share on other sites

a sta fali toj kombinaciji? trenutno imam takvu kombinaciju na meganu i stvarno je super...kontrast pase izmedu tamnije plave boje i kricavije narancaste

Link to comment
Share on other sites

orange_zpse6a4cada.jpg

 

Turini majka!

Kombinacija je isto dobra. Ja mi možda na crvenu išao...

 

no što se tiće pristojnih i elegantnih boja antracit mu sjeda najbolje.

Edited by Blue_Fatal1ty
Link to comment
Share on other sites

Turini majka!

Kombinacija je isto dobra. Ja mi možda na crvenu išao...

no što se tiće pristojnih i elegantnih boja antracit mu sjeda najbolje.

i ja glasam za antracit. I cestitke na pili :)
Link to comment
Share on other sites

Budem danas ako stignem isprobao od frenda ultre antracit,nesto cu izkombinirati ;)

Link to comment
Share on other sites

evo jedna slika s boka da se vide felge,sve bolje mi izgledaju bijele felge na njemu.

post-2909-0-97440100-1394041365_thumb.jp

Link to comment
Share on other sites

Ja bi isao na varijantu sa antracit bojom, originalna boja kao na Cliu 197 R27. Kod boje je 205272 :)

 

Na mom Cliu su inace crne felge iste kao tvoje i kombinacija je odlicna crna stakla, bijeli auto i crne felge, a ove antracit sam uzeo za zimskog seta, standardne sa 197 ofarbane u antracit.

 

http://www.renault-klub.hr/forum/index.php?/topic/45501-antracit-sive-felge-kod-boje/

Edited by France_Art
Link to comment
Share on other sites

Nemam pojma,auto je na orginal ovjesu.

Odlicno izgledaju ove tvoje antracit felge,a da ih prodas;)

Link to comment
Share on other sites

Za ovo odi u ovlašteni servis i dobićeš novi volan , jer je OTS na te stvari i izvan garancije , samo mislim da auto treba biti ispod 100.000km (a tvoj jeste)

 

 

post-2909-0-73139000-1393782498_thumb.jp

Link to comment
Share on other sites

Za ovo odi u ovlašteni servis i dobićeš novi volan , jer je OTS na te stvari i izvan garancije , samo mislim da auto treba biti ispod 100.000km (a tvoj jeste)

post-2909-0-73139000-1393782498_thumb.jp

Mislim da i starost auta igra ulogu, tj. do 5 godina starosti, barem je tako na meganeu. Meni je istekla garancija i sad ce mi mijenjati volan jer se malo koza ogulila, ali ni priblizno ovako. Ovo izgleda kriminalno! :D Edited by homer
Link to comment
Share on other sites

Onda nek ode po 3 volana odma ra moze svake dvije godine zamjenit. Strasno je da to jos nisu rijesili.

Link to comment
Share on other sites

Kaj stvarno mislite da mogu dobiti novi volan,ako mogu odoh sutra u starkelj.

Link to comment
Share on other sites

auto izgleda ko bombon!! idi i pitaj, zali se ;)

nebu te kostalo osim vremena :)

:dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Sramota je da takav primjerak ima onakav volan... moze li se sta uciniti... 

Link to comment
Share on other sites

Kaj stvarno mislite da mogu dobiti novi volan,ako mogu odoh sutra u starkelj.

100% , odi slobodno.

Link to comment
Share on other sites

Nemam pojma,auto je na orginal ovjesu.

Odlicno izgledaju ove tvoje antracit felge,a da ih prodas;)

Ma kakva prodaja, ja sam iz Sarajeva samo po felge isao u Zagreb, prodao mi ih neki korektan decko za ok lovu, vozi plavog Clia 172 ph1 sa bijelim Sparco felgama.. :)

Link to comment
Share on other sites

Kaj stvarno mislite da mogu dobiti novi volan,ako mogu odoh sutra u starkelj.

 

Ja sam u garanciji mjenjao 3x volan zbog naboranja kvazi koze u podrucju od 1cm. A ti imas cijeli volan. Ako imas garanciju slobodno odi. O tome kako su 200-tku poboljsali u odnosu na 197.

Link to comment
Share on other sites

J..... ma.... doticnim renault zastupnicima,ne mogu dobiti niti znak od renaulta,a kamoli volan,ja kazem auto je placen 175000 kn,prije 4.5 godine,i to je normalno da se volan raspadne,nazalost gospodine ruke se znoje i to je to,skoro sam dobio napad bjesnoce,ici cu u renault hrvatska bas da vidim sta ce reci,meni ovo i nije bas normalno,ako popizdim izcupat cu volan i zapaliti ga pred renaultom,a sebi kupujem pravi trkaci volan,mater im lopovsku.

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.