Jump to content

renault scenic bruji kad skrecem. ?


vinko1122

Recommended Posts

renault scenic bruji kad skrecem u ljevo i malo kad se vozim ravno 
a kad skrenem u desno nist se ne cuje.. 

Link to comment
Share on other sites

tj krivo sam napiso  :D u desno kad skrecem se cuje i kad ravno vozim u ljevo se ne cujee -.-  :taz:

Link to comment
Share on other sites

otišao ležaj kotača, obično kad se optereti zuji/bruji u ovom slučaju lijevi, pretpostaljam prednji.

Link to comment
Share on other sites

jel to samo cujes kad npr parkiras ili isparkiravas pa ides svega 5 kmh i onak kao da zuji?

Link to comment
Share on other sites

i ja mislim da je lezaj kotaca... 
dolac- ne, kad se vozim nekih 60- pa nadalje onda se cuje u zavojima 
neznam.... 

Link to comment
Share on other sites

meni bruji i u lijevo i u desno :) Kod mene su gume u pitanju,tako da uzmi i to u obzir ako imas lose zimske.....

Link to comment
Share on other sites

da al imam nove gume... 
ii zanima me dali je ista servo pumpa kod scenica 1.6e 1997 i kod mojega 1999 1.4 16v ? 
 

Link to comment
Share on other sites

i ja mislim da je lezaj kotaca... 

dolac- ne, kad se vozim nekih 60- pa nadalje onda se cuje u zavojima 

neznam.... 

ah, onda moguce da je lezaj.. ja sam mislio da imas ovaj noviji model, moj je 2004, e elektricnim servom pa se nekad cuje pri parkiranju kad motam volan na mjestu ili do 5 kmh ;)

Link to comment
Share on other sites

moguce 
zanima me dali je ista servo pumpa kod scenica 1.6e 1997 i kod mojega 1999 1.4 16v ?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.