Jump to content

Laguna 2 cijena?


ivan.karlovac

Recommended Posts

Znam da svaka roba ima svoga kupca ali me zanima po Vama kolika je okvirna i realna vrijednost u ovim vremenima kada nitko nema kesha za Lagunu 1.9 dci 2002 sa cca 250K km u dobrom stanju. Trenutno sam u pregovorima sa kolegom oko lagune on traži po meni nerealno 3500-3900 ja mu nudim max 2700, znam da je ovo igra miša i mačke njemu malo meni puno ali isto imam ponudu za lagunu 2006 redizajn 1.9 dci 4000 eura 1 vlasnik na žalost buđet u ovom trenu mi ne dozvoljava ovakav izlet jer imam u planu slijedeće ili iduće godine upiknuti passat CC. I također koliko vrijedi laguna 1 1.8 automatska klima ispravna, veliki servis napravljen, cijeli prednji trap promjenjen toči vozi stanje.

Link to comment
Share on other sites

Previše mu i nudiš

vrjedi 15.000 kuna max 20.000 kuna.

laguna 1 ako dobiješ 10.000 možeš pjevati

prije da vrjedi 1.000 eura i to da je sve uredno

Link to comment
Share on other sites

Ja isto smatram da je 2500-2700 realna cijena za taj auto u ovom trenu, a i isto sam tako mislio cca 6-7500 kn za moju lagunu da je realna cijena.

Link to comment
Share on other sites

Baš malo prije gledao cijene tih laguna, 2001-2004.. plače mi se kada vidim koje cijene imaju. Strašno, ja prije godinu dana kupio 2001, sa lakiranjem i registracijom me izašlo 4200 evra. U tih godinu dana, kvačilo, veliki servis i letva volana još 1000 eura. mislim da ću je voziti dok ne kotači padnu iz nje :tup:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.