Jump to content

Megane 3 display ne radi


teo-du

Recommended Posts

Kao što i naslov kaže, ne radi mi display na kojem pokazuje brzinu, razinu goriva i temp. motora.

Do jučer je radilo i sad je odjednom prestalo radit, samo svijetli bijelo svijetlo. Megane je kraj 2009. godine.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam imao isti problem na megane 2. Nikad to nisam rijesio. Proradilo je yamo od sebe pa opet nestalo..pa je prikazivalo pola brojeva i slova. Mozda ce i tebi tako

Edited by dado_sk
Link to comment
Share on other sites

Prelemiti hladne spojeve dok potpuno ne rikne. Onda je kasno

Tapatalk & SwiftKey bez naočala

Tapatalk & SwiftKey bez naočala

Link to comment
Share on other sites

Potrebno je otvoriti instrument tablu i dobro ocistiti kontakte na koje naljeze sam display. Kontakte ocistiti sredstvom namjenjenom za takve stvari. Nema potrebe za lemljenjem istog. Ovako samo rjesavao nekoliko tabli sa megane 2 i stvar funkcionira dugorocno.

Link to comment
Share on other sites

Meni je isto bilo. Pogotovo ako je dugo na suncu. Prodao sam ga takvog. Jednom mi je bilo s**nje jer mi je krepalo pred tehnicki. Srecom,poznanik na tehnickom mi je vjerovao i upisao kilometrazu koju sam mu ja rekao. Okvirnu.

Link to comment
Share on other sites

Kod scenica je bio problem u hladnim lemovima, kod megija je možda dovoljan kontakt spray

Tapatalk & SwiftKey bez naočala

Link to comment
Share on other sites

Meni se jednom upalio Megane 3 bez brzinomjera, proradio sam i vise se nije ponovilo, prodao sam ga ispravnog.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.