Jump to content

Renault Clip - gašenje svjetala


Sergiozg

Recommended Posts

Pozdrav.

Imam pitanje za renaultovce iz ZG...Ima li netko Clip i je li je možda voljan ugasiti automatsko paljenje svjetala na meganeu, obzirom da za par dana više neće biti potrebe za njima? Naime, vrlo susretljivi, renault ovlašteni servis za to traži 150 kn....a to im nisam spreman dati.... 

 

post-15250-0-31721900-1395663874_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Ugasi ih besplatno sam. Drzi "AUTO" gumb na palici zmigavaca dok ne zasvira i prikaze poruku na BC-u.

Link to comment
Share on other sites

automatika, to se na ph.2 nemoze iskljuciti bez lipa, to je onaj skandinavski mod

Link to comment
Share on other sites

A tko ce meni iskljuciti DRL kad se upale normalna svjetla? :(

Link to comment
Share on other sites

Ja sam morao reprogramirati klipom jer su mi se uvijek palila kratka svijetla s paljenjem auta, a senzor za danje svijetlo time nije imao funkciju. Sad kad imam drl sve se pali i gasi kako i treba: danju rade drl, a kad postaje tamnije vani ili ulazim u neki tamniji prostor odmah se pale kratka svijetla, a drl radi 50% slabije. No to se trebalo reprogramirati i nije bas bilo lako...

Link to comment
Share on other sites

"Automatska" svjetla ili "dnevna" svjetla ?

Naime da, možda sam se krivo izrazio....meg nema automatska svjetla, a time niti " Auto" gumb koji spominje Smuchac. Samo je podešeno u cpu da se pale kratka svjetla s pozicijama uvijek kada auto radi. S clipom se to može promijeniti...pozz

 
Link to comment
Share on other sites

Fino kazi pa cu ti fino rec. :p

Moze se i s dijagnostikom. Ja sam sebi prckao s brain bee dijagnostikom i moze se,nije nuzno da je clip. Svejedno,bez 100kn ti nema gasenja....

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.