Jump to content

Vaše mišljenje što uzeti!


dankobananko

Recommended Posts

  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dankobananko

    42

  • Brainmind

    16

  • dado_sk

    9

  • Max

    8

Vectra C je isto isto odličan automobil , takođe ogromna , samo kad bi uspio naći onu poslije redizajna sa 1.9 Fiatovim JTD motorom , to je dobitna kombinacija , puno bolji motor nego Opelovi...

Link to comment
Share on other sites

a svaki auto koji kupiš ima potencijalno mane koje su za svaki model prisutne i to se nemože izbječi...nemre biti da sve  nikada se ne pokvari na motoru....

Link to comment
Share on other sites

CIM modul u ovlascenom kosta 700 evra.. cisto da se ne misli da je samo Renault bagovit.. A on kada ode, auto mozes da gledas uglavnom.  I plivajuci zamajac im nije bas ekstra izdrzljiv..

Link to comment
Share on other sites

svi auti imaju  bugove više ili manje dijelova koji češče odlaze zbog nastojanja autoindustrije da više zaradi na dijelovima ...tak da .luksuz ima cijenu  auti su nama  sa standardom kakav je  skoro pa luksuz 

Link to comment
Share on other sites

Pa baš zbog CIM-a i Fiatovog motora , puno bolja je ona Vectra poslije redizajna.

Možda je nekad bio toliko para (700evra) , sad je duplo jeftiniji , iako ni to nije mala cifra.

Link to comment
Share on other sites

Pratim post i gorim od zelje kako cemo doci do zakljucka koji je to auto:

1.udobnost srednje klase

2.opremljen svi mogucim

3. Motoriziran jakim dizel motorom bez mane

3.ima km taman toliko da se razradio

4.bez musica na elektronici

5.modernog izgleda

6.odrzavan

8.da motor ima lanac da ne mijenjamo zupcasti jer to kosta

9.da kosta oko 40 tkn.

Edited by dado_sk
Link to comment
Share on other sites

alfu 159 jtd/m ...

svakako. Ali kakva bi to bila za 40 tkn??
Link to comment
Share on other sites

pa neke stvari bi izostavio sa popisa ..nemora imat lanac i neče sigurno biti bez kvara i mušica jer takav ne postoji .

 

Svi proizvođaći imaju bolje i lošije  linije i redizajne vozila te dijelova i motora ..tako što više se čovjek raspita tim bolje....

 

NE TRAŽI SE  AUTO BEZ GREŠKE.

 

Imam veliku obitelj i trebam karavana.A kada je karavan stalno pun i na putu duljem  netreba mi da je 1.4 ili 1.2 jer je to samo patnja.

Osoba sam koja  voli da auto ima  tempomat ksenone parkirne senzore navigaciju......elektr ovo ono...ak sam u njemu stalno i dajem novce da ga kupim onda nek i ima one sitnice kaj nas sve veseli.

Vani ima  puno više vozila sa full opremama nego kod nas  i to je problem... jer kada kupuješ novi auto   svi sklepaju jedva za osnovnu cijenu ,a dodatna oprema je skupa i jako se malo ljudi odluči za nešto tipa navigacija park. senz itd...pogotovo u srednjoj klasi.

 

 

 

A i zašto ne uložiti više vremena i nači nešto bolje  umjesto kupiti  nekaj  nabrzinu  i za mjesec dana sliniti  jojjj gle  ova je bolja  a  ista lova....

Link to comment
Share on other sites

Mislim da tražiš auto sa premalo novaca. Dal ti stvarno treba velika karavančina? Realno? Velik auto velik problem samo.

Znam ti jedan BMW 320d koji bi išao za 4500 eur, možda i manje to nisam ziher. Auto je dobar samo je natuko cca 300000 km ali čovjeka dobro znam i što je s autom radio.

 

Od svih ovih sandučara o kojima se priča (nevolim aute karavane baš osim ak dizajn baš nije jako pogođen) ja bi gledao 406 2.0 dizel taj motor se pokazao dobar. Nije loša ni Octavia stara 1.9 TDI majka.

Al opet realno gledano 10 plus godina stari karavani koji mlate km su sve stari drlozi čast rijetkim iznimkama, baš zato bi bježao od tih grobova i uzeo neki manji i noviji auto sa manje km, što je fora još veća koncepcija kabine je u modernim malim autima i MPV-ima još praktičnija i više mjesta/kombinacija nude neg 15 g stare karavančuge.

Link to comment
Share on other sites

A mondeo?

 

Božesačuvaj

 

EDIT: slažem se sa lastnightom da se u ovom slučaju maše s premalo novaca za nešto što vrijedi kupiti.

Edited by Med0
Link to comment
Share on other sites

neko voli neko ne voli karavane ...ja osobno volim i treba mi karavan.Naveo sam to više puta.

VELIKA OBITELJ!!!

 

I ne vidim svrhu  govora o malim autima jer da hoću mali   auto koji će jako malo trošiti  to mogu nać taj čas jer ih ima  hrpa A kada  bi svi sjeli samnom u auto  bilo bi ko sardine.

40000 nije malo novaca.Svi imamo koliko imamo i znam i ja kaj bi kada bi imal  više love .

 

 

http://www.njuskalo.hr/auti/vw-passat-variant-1.9-tdi-oglas-8618094

http://www.njuskalo.hr/auti/opel-astra-karavan-caravan-1.7-cdti-sport-oglas-10707216

 

I ovak nekaj

Link to comment
Share on other sites

Nije li nešto poput Scenica, Espacea ili čak Kangooa puno bolja opcija za veliku obitelj zbog modularnosti nego karavan čija jedina prednost je nešto veći bunker?

Link to comment
Share on other sites

e pa u bunkeru i je riječ .....nevozim samo veliku obitelj nego  pošto sam na dvije relacije selo grad ...gepek je konstantno  do grla  

Link to comment
Share on other sites

Ovo su sve gluposti. Prikazujes linkove s njuskala i hranis maštu. Nijedan nisi pogledao kao ni mi i kako da znamo o cemu se radi? O par fotografija slikanih s 5 metara udaljenosti. Koji ces ku**c tako vidjeti i znati? Jesi li ti punoljetan uopce?

Edited by dado_sk
Link to comment
Share on other sites

Alo čovječe  forum je za raspravu ...i mišljenja ....da  čovjek sazna o nečemu iz nečijeg iskustva.

Gledam okvirno i pitam...a  to kaj pitam  ne znači da ču i to to kupiti ....pa kada idem kupiti auto gledam ga i vozim na provjeru.

Listam po oglasima i u raspravi stavio sam  vozila koja me zanimaju ako je ko vozio slično da mi kaže utisak neki.Riječ nekoga ko je vozio i posjedovao isto daje neki dojam kakva su vozila.

A uživo kada se odlučim  to je sve drugi spot..

 

Ne tražim ja tu da mi neko kaže na nekom sa ovih linkova dali su mu manđete promijenjene...ili dimi 

Link to comment
Share on other sites

e pa u bunkeru i je riječ .....nevozim samo veliku obitelj nego  pošto sam na dvije relacije selo grad ...gepek je konstantno  do grla  

 

Zato ti baš i velim. Susjed ima Kangooa već 10god. Svako malo ide na vikendicu s hrpom stvari i svaki puta je predstava gledati kaj sve trpa u autu i kaj sve vadi van kad se vraća koliko svega stane unutra.

 

A Scenic i njegove kombinacije sa preslagivanjem sjedala i prtljažnog prostora su nevjerojatne, oči su mi ispale. Espace još nisam imao prilike doživjeti, ali čujem da je još par stepenica više. Ne znam koji karavan se može s time usporediti. Preporučio bih ti da svakako isprobaš ta dva auta.

Link to comment
Share on other sites

Za C5 2.2 sam vise puta cuo da trose kao sumanuti, pogotovo gradske voznje

Link to comment
Share on other sites

je težak je to auto čini mi se ....JA SE ISPRIČAVAM UNAPRIJED AKO SAM DAVEŽ TU NA FORUMU VEZI PITANJA za kupnju 

 

više informacija i iskustva puno mi znače u odluci

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.