Jump to content

Spustanje lagune 1


MarracOsk

Recommended Posts

Pozdrav,imam jedno pitanje.Htio bi lagunu naprijed spustiti samo 2 cm....nebi podizao zadnji kraj jer je vec malo podignuta,a nebi ju ni spustao prenisko jer sam dosta na putu i po svakavom terenu.Dali je netko spustao i na koji nacin a da nije kupovina opruga koja ce spustiti samo 2 cm....Na golfu 3 sam imao gewinde i bio je stvarno stabilan i odlican za voznju,ali za putovanje je laguna ladja naspram golfa pa zato nebi htio to pokvariti.Znam da su na vw-ima svasta radili za podizanje i spustanje pa zato pitam ima li neki nacin za lagunu...

 

 

post-15370-0-07164600-1396169654_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

najlaksi i najgori nacin je da odrezes opruge. ja sam twinga spustio 3cm i opruge su mi tvrde 20% i cudo kako je auto udoban. nazovi rio zagreb pa pitaj. biras koliko ces nisko spustit auto, koja da ti bude tvrdoca i boju

Link to comment
Share on other sites

Pazi da ti ne bi ostrugala ralica...moja je standard pa zna bit grebanja po rubnjaku :/

Link to comment
Share on other sites

Zato bi i spustio samo 2 cm....ne treba mi nista prenisko.Cak sam razmisljao na amortizeru gdje nasjeda opruga da tokar napravi leziste 2 cm nize....malo iznad gume bi bilo.

Link to comment
Share on other sites

Nemoj rezat opruge ni za Boga dragoga...takve kemije bi te mogle skupo koštati. Uzmi kraće sportske opruge i stavi na tvorničke amortizere i bok

Link to comment
Share on other sites

Nebi rezao ni slucajno..Kad sam uzeo golfa bile su odrezane i smrt za voznju...

Link to comment
Share on other sites

mislim da su ti sport opruge oko 1000-1200kn za lagunu ako se dobro sjećam... ;)

Link to comment
Share on other sites

Haha,ma meni nije da treba biti blize podu,nego da se smanji razmak izmedju felge i tocka....jedino zbog toga.

Link to comment
Share on other sites

Nemože ostat ista visina ako ju spustiš. Zakon fizike bro...pogledaj po oglasima na forumu, možda se nađu kakve oprugice

Link to comment
Share on other sites

Znam da ne moze,nego kazem da mi je bitno samo da se smanji razmak.....da je to u redu nikada nebi razmisljao o spustanju.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.