Jump to content

Megane 1 problem


teskera

Recommended Posts

pozdrav,rijec je o megane 1.6 1997

 

imao sam par problema sa ventilatorom u kabini,znalo bi se desit da odjednom stane radit par sekundi pa onda opet radi,i to je postajalo sve cesce i duze,i evo sad ne radi nikako ventilator u kabini

 

osigurac je pogledan i izgoren je bio,stavio drugi,radilo 2 dana i opet prestalo al ovaj put osigurac je citav,pokusao i sa drugim novim al ne radi

 

kad okrenem na brzinu 6 cuje se kao klik nekakav kroz ventilaciju

 

predpostavljam da je otisao ventilator kabine pa me zanima kako doci do njega,gdje se tocno nalazi,i dali postoji mogucnost da se popravi ili se mora mjenjat...

Link to comment
Share on other sites

problem sa ventilatorom rjesen,nasao na forumu jedan clan je skinio akumulator i s desne strane par djekova skinio i ocistio sa wd-om i radi  mi

 

ali sada mi se pojavio drugi problem,kad dam kontakt,upali se sat i brojac kilometara,a kad upalim svjetla ugasi se i sat i brojac kilometara,samo osvjetljenje,i ne radi osvjetljenje cijele table

Link to comment
Share on other sites

Aa koji osigurac da gledam,na nacrtu u poklopcu ne vidim znak nikakav koji bi mi upuciva na osvjetljenje table,kad upalim svjetla radi mi npr osvjetljenje kod grijanja,u ladici,na prekidacima prozora

Link to comment
Share on other sites

Lijeva strana pozicijskih svjetala, vjerovatno ti negdje vuče masu, ja sam nedavno imao problem sa rasvjetom table pa kad sam zamjenio osigurač lijeve pozicije sve je proradilo.

Link to comment
Share on other sites

Pregledat cu sve osigurace,a sad sam se sjetio da auto dok je bio kod starog mi da bi imao problema sa paljenjem i strujom kad nebi dobro zatega kleme na akumulatoru,pa neznam jel moze do toga bit,probat du zategnuti

Link to comment
Share on other sites

Skinuo taj osigurac sat i brojac kilometara se vise ne gase,cim stavim drugi ispravni opet se gasi,al ni sa izvadjenim ne radi rasvjeta kmh sata i ostalo

Link to comment
Share on other sites

E vidiš takva sranja se dešavaju kada se konektore čisti sa WD-om. Nikad sa njim nego kupi kontakt sprej, otkači one konektore koje si prskao sa WD-om i dobro ih očisti od masti koja je ostala od WD-a. Tada ih očisti kontakt sprejom i trebalo bi bit OK.

Edited by DraganST
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.