Jump to content

Pukla sajla za preklapanje sjedala


Luka

Recommended Posts

Izraubala se i pukla mi je sajla u vozačevom sjedalu koja ga preklapa (za ulaz putnika na stražnju klupu). Zanima me da li se u servisu mijenja samo sajla ili je možda potrebna promjena nekog većeg kompleta/cijelog sjedala? Trošak (ako ste imali slično iskustvo)?

 

Hvala!

Link to comment
Share on other sites

Skini sajlu i bužir i odi na Bukovačku ili Samoborsku, i dečki naprave istu, ako ne i bolju za 150kn.

Link to comment
Share on other sites

Skini sajlu i zovi ove (ili odi do njih)  http://sajla.com/

 

Meni su radili sajle za podešavanje lumbalnog dijela sijedala. Sajle su super ispale i odlično upale u svoje mjesto na sjedalu, ali je kod mene i mehanizam otišao pa mi sajle puno nisu pomogle.

A mehanizam, sam za sebe, mi nitko neželi prodati. Svi prodaju kompletno sjedalo, a sjedalo mi ne treba.....te se tako i dalje vozim bez lumbalnog naštimavanja.

Link to comment
Share on other sites

Aj bum probao skinut sajlu, nadam se da nije prekomplicirano za moju razinu tehničkih sposobnosti..

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.