Jump to content

Clio II-problem sa sjedalom


Mattas

Recommended Posts

Znači 2002 godina, trovratni model. Sjedalo se neće dignuti, ručkica je labava kao da je nešto se otpustilo ili puklo....ide skroz lagano???

Ima itko kakvu ideju???

Link to comment
Share on other sites

Nemoras skidat,sa straznje strane pogledaj

Ako ti je pukla sajla daj to nekom napravit jer orginal je 400kn

Ako ces radit javi se pa cu ti dat savjet kako najjednostavnije to rijesit

Link to comment
Share on other sites

Ja imam slučaj gdje mi ručica za preklapanje sjedala pruža otpor ali ne mogu preklopiti sjedalo. Ne smijem natezati jer bi sigurno puknuo neki od plastičnih dijelova ili sajla. U tom slučaju malo promijenim nagib lumbalnog dijela sjedala i čujem zvučan udarac!  Nakon toga sjedalo se bez problema preklopi. Koji je vrag je kod mene u pitanju? Moguće je da upravo zbog toga pucaju sajle ili neki drugi dijelovi..

Link to comment
Share on other sites

Nemoras skidat,sa straznje strane pogledaj

Ako ti je pukla sajla daj to nekom napravit jer orginal je 400kn

Ako ces radit javi se pa cu ti dat savjet kako najjednostavnije to rijesit

Raditi ćui sam sigurno. Možeš mi malo podrobnije objasniti kamo sa stražnje strane???

Link to comment
Share on other sites

Ako nemas navlake,otkaci sa donje strane presvlaku sjedala i podigni je i sa lijeve strane cca 30cm ispod rucice za podizanje vidjet ces sajlu i mehanizam

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.