Jump to content

Prednji branik megane


Dena95

Recommended Posts

Zanima me mogu li na megan II 2007 sedan ugradit prednji branik od modela f1?

I ako ko zna kako se pravilno zove taj branik.

Link to comment
Share on other sites

Znaš li ti ili neko drugi koliko bi košta branik i pod kojom ga šifrom triban narucit u shopu??

Link to comment
Share on other sites

Vjeruj mi da ne zelis znati koliko kosta branik u Renaultu. Pokusaj naci polovni negdje. Jako ih je malo, ali naleti tu i tamo koji. 

Link to comment
Share on other sites

branik novi je oko 2500kn
uz branik ti trebaju i mrezice za usis(donja i dvije gornje) + guma sa donje strane branika(to mozes i ne moras uzet), ta guma je oko 1200kn
plastike nemam pojma koliko kostaju

Link to comment
Share on other sites

U Slo sve komplet 500 € u Renaultu.

Link to comment
Share on other sites

Samo mrezice su kod nas cca 2300 kn (barem za ph1) tako da se ovih 500 EUR-a i ne cini puno

Link to comment
Share on other sites

Ima ph2 ali i meni se cini lakse otic do slovenije za 500 € nego ovdje za tisuću..

Link to comment
Share on other sites

Imao ja na evom sedanu, ide sve na saraf.

Imao ja na evom sedanu, ide sve na saraf.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pitam jer mi je jedan mudrijas poceo da ne moze da je drugaciji ovjes gume tamo vamo triba mjenjat svu prednju plastiku.

Pa sam bio malo iznenaden jer vidam sedane po cesti sa time branicima.

Ali hvala dado86

Kad na sedanu tvom moze moze i na mom

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.