Jump to content

Megane Mk2 Osvjetljenje komandi grijanja-hlađenja


Rival35.8

Recommended Posts

Problem: crkla sijalica osvjetljenja komandi grijanja i hlađenja, sada je u tom dijelu kabine totalni mrak. Sada u mraku stalno moram da pipam kako bih odabrao željeni prekidač :agr: .

Zna li neko kako se skida plastika i koje sijalice idu? Moj auto je Megane 2.

Link to comment
Share on other sites

Za skidanje vidi u prilogu. Koje žarulje dolaze za osvjetljenje ti neznam pa zato skini i pogledaj ili sačekaj, javit će se već neko ko ima Megana i ko je to mijenja.

 

MEGANE2.pdf

Link to comment
Share on other sites

LINK :    http://www.scribd.com/doc/110800716/MR365MEGANE5?secret_password=26f2qdm8fwlrqa5s4os9

 

prati stranicu 57 A-8  i 57 A-9...

 

1) skines radio, i onu plastiku dole u udubini ispod čitača katrice..

2) Rukom prema gore povuces plastiku gdje je displey radia br. 21 ovaj prednji kraj u koji gledaš uhatiš i guraš prema gore da iskoči iz zuba..

3) skines sarafe pod br 24 i 25

4) ostatak prednje ukrasne maske drže kopče i samo lagano vuci sve van da izađe iz kopči..

5) imas tada slobodan prostor oko komandi grijanja, nje drzi 2 šarafa i ona je vani br. 26

 

iako mi je čudno da nema unutra neka slikica za sklapanje ko u kinder jajetu, šteta..

Link to comment
Share on other sites

Ako imaš samo grijanje-hlađenje, bez automatske klime onda ti idu dvije žaruljice (mislim da su T5 od 1,2W).

Ako imaš automatsku klimu i mali digitalni display onda su ti SMD LED diode za osvjetljenje.

Link to comment
Share on other sites

Hvala vam puno na odgovorima.

Kod mene je obična manuelna klima, znaći idu mi obične male ubodne žarulje. Mislim da bih mogao naći odgovarajuću zamjensku diodu. Važni su mi  i od pomoći ovi prilozi da shvatim kako se šta skida, jer strah me da nepolomim nešto.

Ovi prilozi su sigurno skenirani iz neke servisne knjige? Može li se knjiga pronaći gdje?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.