Jump to content

Izrada rezervne kartice?


Kostur_OS

Recommended Posts

Jucer sam izgubio kljuc, karticu za Scenica 2. Ima i handsfree funkciju, ali mi je to manje bitno.

Kako izraditi novi? Servis, neke ponude, misljenja?

 

Hvala unaprijed

Link to comment
Share on other sites

Odi vidi u donjem gradu, robna kuća "Doma" u blizini Lipov hlad...Tamo u toj robnoj kući u prizemlju imas lika koji to radi, meni je popravljo na megy 1 ključ.. Radio je i kartice nove, bar dok sam ja studiro je to bilo tamo... Pa provjeri, svakako ako je cijena približna Fornixu, odi u servis onda...

Link to comment
Share on other sites

200 eura u servisu. Ne moze bas svatko sinhronizirati novu karticu a staru tj. izgubljenu otkacit s auta da danas/sutra netko ne bi otkjucao/upalio/maznuo auto...

Edited by Smuchac
Link to comment
Share on other sites

Mislim da jos uvijek traje akcija gdje je jedna kartica cca. 800kn, a dvije su 1200. Zovi Tocu pa ga pitaj. Kljucko u Domi ti pravi za 800, tako da je moj prijedlog Toca. 

Link to comment
Share on other sites

Provjeri kod Belje u Vinkovcima! On ti radi sve vrste kodiranih ključeva! Ovlašteni izbjegavaj, osim ak imaš viška u đžepu.

Link to comment
Share on other sites

1450 kn bez ključa + 100 s ključem. Ja sam toliko platio.

Link to comment
Share on other sites

U ovlastenom kartica s handsfree funkciom 900kn (uracunate i ruke) a za 2 kljuca 1300. U toj cijeni je i "brisanje" koda izgubljenog kljuca. Danas provjereno, hvala braci Vidakovic.

 

I hvala na savjetima.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

U ovlastenom kartica s handsfree funkciom 900kn (uracunate i ruke) a za 2 kljuca 1300. U toj cijeni je i "brisanje" koda izgubljenog kljuca. Danas provjereno, hvala braci Vidakovic.

 

I hvala na savjetima.

Ako znaš koga da treba daj mu moj kontakt,znatno jeftinije nego u servisu :-)

Link to comment
Share on other sites

Ako znaš koga da treba daj mu moj kontakt,znatno jeftinije nego u servisu :-)

daj cijenu na PM...... laguna 2 ph1

Link to comment
Share on other sites

I oglasavaj se u oglasima ili preko privatnih poruka a ne po temama. Hvala.

Link to comment
Share on other sites

na kaj je došao ovaj forum.... više nitko ne smije napisati da može/zna nekoga tko može pomoći tj povoljnije nešto napraviti...... užas


jer da je Baklja nekome od ovih gore na PM poslao da može jeftinije riješiti karticu kako bi npr. ja to saznao??      mislim da malo puno pretjerujete

 

 

nego kaj sad kad netko otvori temu gdje popraviti radio.... ne smijemo pisati u temi odgovor nego na PM samo jer i to spada u oglašavanje   :D 

 

Edited by živac
Link to comment
Share on other sites

Zivac nemoj se zivcirat!

Nije da se ne smije oglasavati, nego je ne citljivo unutar neke teme i teze se nade!

A tamo fino opise sta i kako radi po kojoj cijeni ima naslov teme i svi vide!!!

Kaj ste svi nadrkani i odmah napadate!

Link to comment
Share on other sites

Nisam obrisao kako sam trebao. Samo sam rekao sto bi bilo dobro al eto.....

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.