Jump to content

twingo - upalila se sva 4 žmigavca


Alen

Recommended Posts

Danas bio na tehničkom i dok je tip radio ekotest naravno popalio sve živo u autu i upale se i sva 4. Reko ok, to je majstor uključio, kad završio on s time, ugasio auto, dignuo ga na dizalicu, nakon toga upali, ide na valjke pa na kraju kontrola svjetla, a žmigavci cijelo vrijeme rade i pita me lik: A zašto vam rade žmigavci? Ja ono zbunjen: Pa niste ih vi uključili? ... Ne, nisam :)

Žmigavci se izgleda sami uključili, probam uključiti/isključiti na prekidaču gore i ne ide, rade oni. Ugasim auto, ponovno upalim i tek su tad prestali. 

Što mu bi?

Da mu nije to neka kontrola/signalizacija?

Twile baš našao pravi trenutak kad će popizdit :)

 

Link to comment
Share on other sites

Koji Twingo? Moguće zbog ispitivanja kočnica na valjcima (naglo kočenje prilikom kojeg noviji auti automatski pale sva 4). Inače je taj prekidač malo problematičan na Renaultima, niti na jednom od oba moja ne radi :)

Link to comment
Share on other sites

Twingo I, ph2, 2000g.

Nije od kočnica, mislim da to nemaju stari auti, počelo je dok je turirao na ekotestu.

Zato mi i čudno, da nije pregrijavanje? Twingo nema pokzaivač tempereature, ali trebao bi pištati ako se pregrije.

Link to comment
Share on other sites

Imam problem sa twingačem, jučer sam skužio kad sam skretao i frajer na guzici trubi ko manijak.

 

Ručkica za žmigavce u 90% slučajeva ne napravi svoj posao, tj. ne upali žmigavce.

Jako dugo nisam vozio taj auto pa nisam ni znao, cura nije skužila :(

 

Kolko sam vidio po ostalim sličnim topicima, trebalo bi rastaviti onu plastiku oko volana i vidjeti kontakte?

Ili bolje pravac servis?

Link to comment
Share on other sites

Mislim da j do ručice i u ovlaštenom je neka dobra cijena koliko sam skužija možda i jeftinija nego po okolnim dućanima

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Skužio sam žmigavce. Ako se dok je ključ u bravi stisne gumb na njemu upale se žmigavci i neće se ugasiti dok se ne oduzme kontakt i ponovo doda. A to je uspjelo liku na tehničkom i meni sasvim slučajno kasnije [emoji3]

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.