Jump to content

Opruge


Tomyslaw

Recommended Posts

Ja sam odlucio, vozim opruge na KALJENJE i spustam ih za 40 mm prve i 35 mm zadnje....malo sam se raspitao i vecina ekipe mi kaze da je to ok... :)))

Link to comment
Share on other sites

može se svašta bitno je da onaj tko radi zna posao

skrati odmah i stupove amortizera.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sta mislite o Autotechnics oprugama za clio 3? Zna li neko koliko spustaju i vrede li da se stavljaju?

Link to comment
Share on other sites

staviš gewinde i imaš svoj mir....visinu oćeš 14cm gore ,14cm dole il ćeš sredinu svoju zlatnu neku ......uvijek je bilo plati pa se rugaj :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Pozdrav dečki trebam pomoć...ovako znači kupio bi opruge,možda čak i amortizere sve skupa za moj auto,pa sad ovako tražim po ebayu i svugdje al se ne snalazim uopće......

Može li mi netko stavit tu kakav link ili nešto sa sporstkim oprugama i objasnit mi malo šta bi mi bilo najbolje(vidim H&R ili Eibach) i da li bi mi trebali i sportski amortizeri,te šta još sve treba napravit da bi mi sve sjelo i spustilo auto nekih 30-40mm...

radi se o Cliu 2005.godište 1.2 motor

Edited by cliorijeka
Link to comment
Share on other sites

ja sam za twingo u firmi rio zagreb napravio opruge. reces im ime auta, godiste, koliko nize oces spustit i koliko tvrdocu oces. ja sam amortizere fk iz njemacke narucio

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.