Jump to content

Spuštanje Lagune II


manzzetta

Recommended Posts

Pozdrav, 

 

nenađem niit jednu temu, a nekako nevjerujem da nitko nije spuštao Lagunu ??

 

Koje gewinde, koje opruge, iskustva, cijene, jeste zadovoljni, koliko padne auto, ma sve što vam padne na pamet ;) 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam stavljao gewinde .U drzanju ces dobit nesto malo na zavojima ,ali voli neugodno zabacit zadnji kraj kod pretjerivanja.Problem je što će ti seleni otić 10 puta brze ,a i ovako su boljka na laguni,izgubi se udobnost pogotovo na 17 i niskoprofilnim gumama.I sve živo počne cvrčiti tak da sam ih maknuo

Link to comment
Share on other sites

imao sam gewinde na Pugu prije laguni, i iskreno nisam nešto zadovoljan bio, bio je tvrd pun k..... Gledao sam možda neke opruge, nekih 4cm da mi padne bilo bi idealno, nemislim zakucavat u pod nešto pretjerano. Di kupiti ?

Link to comment
Share on other sites

ja sam uzeo opruge u rio zagrebu. ali su mi donji dio opruge pregusto napravili tako da je opruga nabijala sama u sebe, tako da ti nebi njih preporucio. a prije ako si imao one gevinde od 1500-2000kn nista od toga. meni su na autoprocentru gevinde za twinga skoro 6000kn, za lagunu ih uopce nema u ponudi. ako vec neces gevinde uzmi opruge ali sa amortizerima. vidi na autoprocentru ako ima sta

Link to comment
Share on other sites

Eibach će spustiti 3 cm, amortizeri mogu ostati serijski (ako su u dobrom stanju), a auto neće previše izgubiti na udobnosti, iako će biti tvrđi.

Link to comment
Share on other sites

Eibach će spustiti 3 cm, amortizeri mogu ostati serijski (ako su u dobrom stanju), a auto neće previše izgubiti na udobnosti, iako će biti tvrđi.

 

e to bi mi super, kad bi tako bilo, al di ih nać ??

 

U APC nema ni gewindi, ni opruga sa amortizerima :/

Link to comment
Share on other sites

Eibach opruge E10-75-002-01-22 - 1670kn/set

 

Koliko vidim spuštaju automobil za 30mm sprijeda i straga

Link to comment
Share on other sites

Ovo sa eibach oprugama i serijskim amortizerima sam prvo probao,ali su amortizeri imali prevelik hod što ih je brzo dokrajčilo .

Auto je bio dosta tvrđi i manje se naginjao u zavoju ,ali u samom držanju nema neke prevelike razlike osim na autoputu kod jačeg vjetra i više brzine gdje se osjeti da je auto stabilniji

Link to comment
Share on other sites

iskreno moje mišljenje je barem kod moje V6 lagune II koju sam imao da je taj auto previsok sam po sebi i to ne kužim čemu tako visok automobil a tako puno konja?

 

meni se i 5cm čini malo za spuštanje takvog automobila tj te visine

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.