Jump to content

Laguna 2 klima komande


dre_magnus

Recommended Posts

Bok,

 

Tražio sam po forumu i sada ne znam da li sam to tu vidjeo ili ne...

Netko je stavio link na neke, koliko se sjećam ruske stranice, što treba prelemiti ako ti ne radi klima na laguni...

 

Ako se netko sjeća toga ili ako zna link, pliz.

Link to comment
Share on other sites

Displej je jedino kaj radi  :D

Do sada je klima radila na okretajima ispod 2200, a sada koliko osjetim, ne uključuje uopće.

Link to comment
Share on other sites

A ne znam, prije je isto falilo plina pa je uključivala...

Link to comment
Share on other sites

Ja sam imao problem na Laguni onoj prije ove zadnje, kad je stajala klima radila normalno a cim bi vozio prestala hladiti! Pol sistema sam promijenio i na kraju je ispalo da je samo senzor neki u kabini zezao, al ne sjecam se tocno kak se zvao!? Nekaj jeftino uglavnom! Pitaj u servisu da provjere jel to mozda u pitanju jer je najlakse i najjeftinije za promijeniti! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Bok!

 

Da li netko u ZG i okolici ima komande za probu (prodaju).

Ne uključuje mi kompresor pa bih htio probati da li je problem u komandnoj kutiji.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.