Jump to content

alarm


lucky

Recommended Posts

trebao bi uputstva za instalaciju alarma 8201275125 i dodatka 7711424116 za clio IV pa ne znam da li netko to ima u Dialogys ako opće postoji

 

bio bi zahvalan ako netko pronađe da pošalje na PM

Link to comment
Share on other sites

Na svoju ruku ćeš instalirati original alarm u novi auto? Garancija?

Link to comment
Share on other sites

Ma znam, zezam ga malo! A jel ima moj Meg alarm, nigdje ne vidim da zmiga crvena lampica? Ili nisam obratio dovoljno pozornost? :)

Link to comment
Share on other sites

Provjeris lako, pitaj me i reći ću ti kako?

Zaključaj auto, ostavi ga 3min i onda ciglom u šajbu. :-D

Link to comment
Share on other sites

Ako imas senzore, imas i alarm, Ako ih nemas, nemas ni alarm, bar ne ovaj CANBUS

Link to comment
Share on other sites

Senzore pokreta. Montiraju se na vrhu plastike koja pokriva lijevi i desni A stup tako da nadziru ulaz u auto..

Edited by DraganST
Link to comment
Share on other sites

Idi na link koji je stavio hans u postu br. 3 pa tamo pogledaj za Megane III upute za ugradnju alarma. Vidit ćeš gdje se šta nalazi pa onda provjeri kod sebe da li to imaš.

Link to comment
Share on other sites

Ma ne bi ja ugradivao nego me samo zanima jel imam;) Sad gledam i ne vidim nikakve senzore tak da valjda nemam..:)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.