Jump to content

Paljenje klime


brzi16v

Recommended Posts

nisam se susreto s time pa neznam, znači preko zime kad je hladno stavim na 26-27 C i upalim AUTO klima, sve funkcionira savrseno i piše samo AUTO...

 

e sad jutros bilo vani 13 C i stavim ja na 26 C i stisnem AUTO...i pali se i AC klima...znaci AC+AUTO..to sto se na AUTO pali AC mi je logicno da sam recimo stavio unutra temp na ajmo reć 15-16 C pa da se pali klima AC...ali kako na 26 C?

Edited by brzi16v
Link to comment
Share on other sites

Komp sam određuje i uspoređuje puno parametara, od vanjske i unutarnje temp, vlage, količine sunca itd. Dovoljno je da je vlažnost unutra bila veća od idealne da upali kompresor. Čak kompresor bude upaljen a da ti unutra ne svijetli AC.

Link to comment
Share on other sites

jel obicno kad koristim grijanje od 24-27C piše samo AUTO kad stisnem AUTO, ili ako stavim 15-16C i stisnem AUTO normalno da se pali kompresor AUTO+AC..

 

to nisam do danas nikad primjetio...jos neko slično iskustvo?

 

e da i primjetio sam da na 25C puse onak mlako toplo, kad stavim na 27C jako toplo, jel moguce da se tu za 2C osjeti tolika razlika? ili tu nesto nestima...

Link to comment
Share on other sites

da zatvorim topic previse ste postova zatrpali :D  :D ..problema nema, tj ja ni ne koristim klimu to mi je bzv radije malo otvorim prozor ali za grijanje mi paše AUTO grijanje..malo sam ispitao situaciju...vani 16 C a unutar vozila 3 termometra i prosjek temperature je 29 C...zato se i pali AC  :D  :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

..

OCISTI inbox, nemogu te dobit za felge sto prodajes...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.