Jump to content

Megane II - druk lezaj


Niko33

Recommended Posts

Na autu mi zuji druk lezaj cim temperatura padne ispod nekih 10 stupnjeva(kolko sam imam prilike procitat - standardna boljka),i to mi lagani pije zivac.Krenul bi u izmjenu istog,pa pitam dal se isplati mjenjanjat samo druk(ruke majstora su mi gratis),buduci da auta i salta i ide bez ikakvih problema vezanih za mjenjac(pa cak i kad zuji nema problema)

Link to comment
Share on other sites

Ako su ti ruke gratis , mjenjaj samo ležaj , a kad se mjenjač skineš svakako ćeš vidjet u kakvom ti je stanju korpa i lamela...

Link to comment
Share on other sites

Ako su ti ruke gratis , mjenjaj samo ležaj , a kad se mjenjač skineš svakako ćeš vidjet u kakvom ti je stanju korpa i lamela...

tako je. I mene ceka lamela na stilo jtd. Klize kako sam prije pisao ali smanjujem troskove skroz. Ako je ostalo u redu samo cu nju prenitat i ulje novo staviti. Ja nemam ruke gratis ali eto.
Link to comment
Share on other sites

ja sam ti mijenjao sve u kompletu i sad jos imam zupčanike za minjanje brzina i gotovo onda

Link to comment
Share on other sites

Ako su ti ruke gratis , mjenjaj samo ležaj , a kad se mjenjač skineš svakako ćeš vidjet u kakvom ti je stanju korpa i lamela...

Auto ima 115000 km pa mi malo rano izgleda za mjenjat sve,mjenja on ko curica i ne proklizava - jedino me ubija u pojam ono zujanje po zimi.

Link to comment
Share on other sites

Onda pojačaj radio ;)

Žalosno,ali vjerojatno rješenje za večinu vozača danas

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.