Jump to content

Clio 1.5dci Srebrna strijela :)


tomiclio

Recommended Posts

Evo da i ja nešto napišem o svom Cliu. Kupljen je 12/2011 sa 107tkm od prvog vlasnika. Auto je cijelo vrijeme servisiran kod Baotića, te nešto malo kod Zaka u Karlovcu. Ono što me fasciniralo bivši vlasnik je imao sve do jednog računa od servisa, te radne naloge (šta se kod nas jako rijetko viđa).

 

Da krenemo za početak na auto su stavljene 16'' felge od clia sporta, te su neki dan kupljene gume Continental Conti sport 3, te od frenda kupio sub sa kutijom i pojačalom. Kroz neko vrijeme planiram malo spustit auto da nebude ko koza, te trenutno radim zadnju policu za trosistemce, a originalnu ću stavit za rezervu

 

 

10257178_10203860911309798_1190624412211

 

 

575617_10201130623294304_1779216022_n.jp

Link to comment
Share on other sites

imas distance kakve?

frendu su te felge strugale (tj.gume) iza na mostu

Link to comment
Share on other sites

imas distance kakve?

frendu su te felge strugale (tj.gume) iza na mostu

 

Nemam distance, meni ne stružu ništa  :D

Link to comment
Share on other sites

imam i ja takve pa ne stružu ;) al s distancama bi izgledalo 3 put bolje

Link to comment
Share on other sites

imam i ja takve pa ne stružu ;) al s distancama bi izgledalo 3 put bolje

Znam, u planu je i to kroz neko vrijeme. Čekam Spasovo (plaću) pa ćemo onda vidjeti kako i šta dalje  :freak6:

Link to comment
Share on other sites

potrosnja...jedva :D

kada sam ga kupio u 12mj. 2011. putno računalo je pokazivalo 4.9L šta nisam naravno vjerovao (pošto mi je Polo 1.9D kojeg sam prije mao trošio zimi 6-7 litara), pa sam ga natočio do vrha napravio cca 150km, otišao ponovo na tadašnji OMV natočio do vrha, podijelio km/L i ispalo je 5,09l, a vani temp. -10°C. Sada mi pokazuje 3,9l, s time da ja pičim samo po otvorenoj cesti gradske vožnje nemam  :D

Link to comment
Share on other sites

e, jedne od najljepsih felgi za clio 2... da, malo spustit i 15tak mm distance, milina!!

i ovu crnu oznaku spricni u boju auta... i kvake naravno... samo napren!! :dobroje:

moje tele, nasvirano na cca 100ks, otvorene zivahne voznje cucla 4,5-4,7... ti mali, stari dci-ji su za deset!! samo pazi na vruce/hladno, zagrijavanje/hladjenje i to je to!!

 

i cim prije letece zamjeni aahahahhaaaaa!!

Link to comment
Share on other sites

e, jedne od najljepsih felgi za clio 2... da, malo spustit i 15tak mm distance, milina!!

i ovu crnu oznaku spricni u boju auta... i kvake naravno... samo napren!! :dobroje:

moje tele, nasvirano na cca 100ks, otvorene zivahne voznje cucla 4,5-4,7... ti mali, stari dci-ji su za deset!! samo pazi na vruce/hladno, zagrijavanje/hladjenje i to je to!!

 

i cim prije letece zamjeni aahahahhaaaaa!!

 

Ići će to vjerojatno u 9 mj. na lakiranje, baš ovo crno bode u oči kaj je je :ludkozmija:  

Link to comment
Share on other sites

kada sam ga kupio u 12mj. 2011. putno računalo je pokazivalo 4.9L šta nisam naravno vjerovao (pošto mi je Polo 1.9D kojeg sam prije mao trošio zimi 6-7 litara), pa sam ga natočio do vrha napravio cca 150km, otišao ponovo na tadašnji OMV natočio do vrha, podijelio km/L i ispalo je 5,09l, a vani temp. -10°C. Sada mi pokazuje 3,9l, s time da ja pičim samo po otvorenoj cesti gradske vožnje nemam  :D

 

pa to je to, upaljac :) a autic super ide 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Mali update.....

 

Nije mi radio suvozačev podizač stakla niti sa jedne strane, pa smo krenuli frend i ja u akciju rastavili vrata (kao što se vidi na slici) i na kraju ustanovili da je problem u prekidaču na lijevoj strani (otišlo par dioda), to zalemili, vratili natrag i sad sve radi 

 

10532559_10204590984361168_9119284214021

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.