Jump to content

ne vuče


Veco666

Recommended Posts

Znaci clio 1.5 dci 48kw 2004. God 150tkm ne vuce uvk isto izmedu 3 i 4 k rpm ma uvjek šusa ka bi trebalo biti. Npr jedan dan normalno ide pa jedan dan nejde ali nekde u breg koji znam u 3 ici u 1 ide jedva

Link to comment
Share on other sites

daj malo zareza il nekog smisla recenicama jebate led! :zubo:

jesi mozda natankal na nekoj maloj, nefrekventnoj pumpi? mozda je lose gorivo... filter goriva mjenjas redovito (barem svakih 2 godine)?

Link to comment
Share on other sites

Znaci clio 1.5 dci 48kw 2004. God 150tkm ne vuce uvk isto izmedu 3 i 4 k rpm ma uvjek šusa ka bi trebalo biti. Npr jedan dan normalno ide pa jedan dan nejde ali nekde u breg koji znam u 3 ici u 1 ide jedva

auuu, radosave pobogu

Link to comment
Share on other sites

Filter ulja, goriva te zraka je menjano prije 10tkm cca 4 mj, tankam na petrolu i striktno na petrolu... za zareze i tockexd to inace ne volim zadavali su mi glavobolje ti znakovi u skoli hahahah

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.