Jump to content

Lajsne vrata i kopče


Hiddion

Recommended Posts

Kako se skidaju i kako izgledaju kopče? Stari je sve poskido dok me nije bilo i pobaco u smeće, naravno potrgo svaku kopču.

Link to comment
Share on other sites

Vidi u prilogu kako se ispravno skidaju i montiraju natrag. Kako izgledaju kopče ne znam, javiti će se netko sa Cliom 1. Zašto ih je stari bacio? Iako ih je slomio moglo se po njima kupit nove.

 

Clio 1 - lajsne vrata.pdf

Link to comment
Share on other sites

Cliozg mi je objasnio u pm sve, mogu ga zamolit da kopira i stavi ti u topic. A stari je sve poskido i potrgo jer je vjerojatno poludio jer nije znao kak se skida pa je koristio silu :/

 

Tnx za pdf

Link to comment
Share on other sites

Pa meni je normalnije da ti je objasnio ovdje u topicu, a ne na pm, tako da i drugi kojima to treba vide. Netrebeš ga molit radi mene, jer je u mene Clio 2, kod koga se lajsne skidaju na isti način i imam sve potrebne uputue i slike.

Edited by DraganST
Link to comment
Share on other sites

ŠIROKA ti se stavlja na lajsnu a KIŠOBRANČIĆ ti dolazi u one rupice na vratima (na mojem primjeru je potrgan jedan zubić na kišobrančiću taj dio ti dolazi u lajsnu.

Kad staviš to na vrata i na lajsnu onda prisloniš tu lajsnu na vrata i lagana pomakneš u LIJEVU STRANU,znači prema npr retrovizoru a skidaš na potezanjem u DESNO prema npr.rezervaru.Obavezno pazi da ti se sve zakopčaju inače će ti po putu otpast.

Ja sam te kopče kupovao u firmi ANET na jankomiru iza peveca pogledaj na googleu,koštaju svega par kuna i nisu neke posebne kvalitete.Pa si možda rađe pogledaj u bilo kojem ovlaštenom servisu tamo su ti oko 5/6kn.kom.bar sam tako čuo ak ne i jeftinije i usput nek ti oni to naštelaju ak nije skupo bar ćeš donekle bit siguran da su na svom mjestupost-13590-0-83009500-1406669101_thumb.jŠIROKApost-13590-0-09206900-1406669132_thumb.jŠIROKApost-13590-0-42510700-1406669163_thumb.jKIŠOBRANČIĆpost-13590-0-77065300-1406669186_thumb.jKIŠOBRANČIĆpost-13590-0-15638100-1406669212_thumb.jKIŠOBRANČIĆ

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.