Jump to content

Vibrira u desnim vratima


hyko

Recommended Posts

Dakle imam meganea 3 coupe i u suvozacevim vratima mi je pocelo nesto poprilicno jako vibrirat kad je prozor zatvoren do kraja... par puta se znalo cut nesto zadnji dana kao "TK"  :blink: kad bi pokrenuo podizanje prema gore a od danas vibrira... sta bi moglo bit ? pretpostavljam da nije netko imao takvih problema na meganeu 3 ali svejedno na sta posumnjat ?

 

za pocetak cu ih sutra zvat... imam produzeno jamstvo ali su prosle 2 godine a one druge 2 godine cemo vidjet ako to pokrivaju...

Edited by hyko
Link to comment
Share on other sites

Ma mora sve poktivati jamstvo! Meni su promijenili mjenjac na 78000 km na M2, a imao sam jamstvo 4 godine i 80000km! Samo u servis odi i ne daj se zezat!

Link to comment
Share on other sites

eto meni su mjenajli volan jer se moj ogulio kad je bio star godinu i 10 mjeseci i rekli su mi da je interjer pokriven 2 godine a ne 4 tako da neznam pod sta ovo spada...

Link to comment
Share on other sites

evo sad zovem u servis i kazu mi kao da neznaju dali to pokriva garancija da moraju provjeriti... i kazu da kao kad rastave vrata da ce vidjet dali pokriva garancija to ili ne... na to sam ih pitao pa provjerite prije da nebi ispalo da ne pokriva pa da morma placat to, a oni tada ma netko ce vam se javit kad provjeri ostavite broj... 

 

mrzim te ciganske fora i na fin nacin receno krenut cemo radit pa ako pokriva jamstvo pokriva a ako ne cete platit... uzas...

Link to comment
Share on other sites

Jel i tebi, kad ti je prozor do pola spušten, onak ko da ima lufta samo staklo i ko da se trese lagano? To se meni događa, al niš ne vibrira kad je staklo skroz spušteno i niš se ne čuje kod podizanja...malo me to smeta, ko da vodilice imaju lufta...

Ja ću ovih dana kad uhvatim vremena raskopat vrata pa da vidim kaj ima unutra i probat to složit, nadam se da neču nis sjebat...

Link to comment
Share on other sites

nisam gledao ali mislim da da ... provjerit cu veceras pa cu tu napisat...

 

btw evo meni sada jedan dan nije nista culo da vibrira a danas opet... s time da sam primjetio jucer sam vozio auto koji je bio parkrian na suncu i topal skroz a danas rano ujutro je bio hladan... ocito je da se nesto i rastegne i omeksa od temeprature...

Edited by hyko
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ja sam kod Cindrića imao sve pokriveno 4 godine...mora biti pod garancijom

Link to comment
Share on other sites

bio sam pitao, rekli su da dodem nakon 18.8 jer da im je do tada lik koji je bio na usavrsavanju za te zvukove i sl. na godisnjem... i produzeno jamstvo mi vrijedi 5 godina...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Vibrira ti sa vanjske strane onaj poklopac senzora ispod kvake, probaj vidjet da li ima lufta i zalijepi ga ...

Link to comment
Share on other sites

Nije to nego kad bi prislonio ruku na gornji dio armature na sredinu bi prestalo a i vise nista ne vibrira to mu je doslo tako malo da me na zivcira samo jedan dan :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.