Jump to content

Twingo - problemi na petak ali ne 13... - molim pomozite


nbarlovi

Recommended Posts

Dragi forumasi molim pomoc!

 

Naime, danas, na petak koji nije 13., ali meni kao da je, desile mi se dvije nezgode na Twingu. Evo opisa i odmah i pitanja uz to.

 

Problem 1

 

Puce guma - Sava Eskimo 155 65 14 M+S, zamjenih ju rezervnom Miselinkom - trebam info da li netko ima 1 takvu navedenu Savu u dobrom stanju i voljan je ostati bez nje - rado ju kupim.

 

 

iiiiii po zavrsetku izmjene vratio ja staru probusenu u gepek

 

 

Problem 2

 

Ode bravica na zadnjim vratima - nakon izmjene gume zatvaram ja gepek a kad ono skoro me osakati plasticno tipkalo koje je brzinom NLO-a prozujalo kraj moje glave izletjevsi iz svojeg lezista (Renaultov znak a u sredini to plasticno tipkalo). Evo nize prilazem i sliku svog jada - da li netko ima viska bravicu ili ispravno tipkalo - placam i za to sto bude trazeno

 

 

Evo dragi forumasi to je to sto me tisti pa vas molim pomagajte.

post-15740-0-16818100-1409303488_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Da plastično tipkalo može tako izletjeti to sam čuo za hrvatski pištolj u americi gdje udarna igla izlijeće prema čovjeku umjesto naprijed.

Gdje se proizvodi taj tvingo trebaju ti besplatno zamijeniti uz ispriku.

Link to comment
Share on other sites

Da plastično tipkalo može tako izletjeti to sam čuo za hrvatski pištolj u americi gdje udarna igla izlijeće prema čovjeku umjesto naprijed.

Ne siri dezinformacije

Link to comment
Share on other sites

Sad sam pročitao cijeli članak, nije stvar u udarnoj igli već kada repetiraš on opali bez da si povukao okidač.

A kada povučeš okidač izlete dva metka.

Link to comment
Share on other sites

I opet siris dezinformacije...svaki funkcionira super,stvar je kocnici koja je rijesena i naknadno ugradjena i sad nema problema...dakle radi kako treba...dakle siris dezinformacije:P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Problem 2

 

Ode bravica na zadnjim vratima - nakon izmjene gume zatvaram ja gepek a kad ono skoro me osakati plasticno tipkalo koje je brzinom NLO-a prozujalo kraj moje glave izletjevsi iz svojeg lezista (Renaultov znak a u sredini to plasticno tipkalo). Evo nize prilazem i sliku svog jada - da li netko ima viska bravicu ili ispravno tipkalo - placam i za to sto bude trazeno

 

 

Evo dragi forumasi to je to sto me tisti pa vas molim pomagajte.

 

Isto se i meni desilo - puknuo ti je "prsten" koji zakoci tipkalo da ne izleti.

U vecini slucajeva s tipkalom izleti i feder(opruga) - nadam se da je nisi izgubio :-)

 

Ja sam svoj rijecio tako da sam omotao komad deblje zice (ostatak od nekog kabela, treba ti samo par cm) koji imitira "prsten" - 10min posla, 0kn :-)

Nadam se

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.