Jump to content

delphi dizne


dbut87

Recommended Posts

Pozdrav, ovako imam problem na svojem cliu 2002 god, 1.5dci 82ks.... riknule su sve 4 dizne. imam di reparirati ali mi malo skupo s obzirom da bi rijesavao auto.

ima li netko neku kombinaciju izvana ili sa neko razbijenog auta ili pukim slucajem da bas ima eto sve 4 dizne?

oznaka je sljedeca: EJBR02101Z to je gornja oznaka donja je 4215CX11F84.

Unaprijed hvala.

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav, ovako imam problem na svojem cliu 2002 god, 1.5dci 82ks.... riknule su sve 4 dizne. imam di reparirati ali mi malo skupo s obzirom da bi rijesavao auto.

ima li netko neku kombinaciju izvana ili sa neko razbijenog auta ili pukim slucajem da bas ima eto sve 4 dizne?

oznaka je sljedeca: EJBR02101Z to je gornja oznaka donja je 4215CX11F84.

Unaprijed hvala.

 

 

daj mi reci kakvi su bili simptomi na auto?? dal je tresao,nije niti palio...... opisi malo

Link to comment
Share on other sites

provjeri dali imas spene.

znaci skini filter goriva i uzmi jednu casu. na dnu filtera imas jedan cep. njega osarafi i ispusti naftu iz filtera u casu. ali prije toga protresi filter.

Link to comment
Share on other sites

nema spene. i rezervar sam skidao cist ko suz, pumpu otvarali nosili u bosch sve ispravno....dao dizne ispitati i na kraju one sve 4 neispravne...

Link to comment
Share on other sites

simptomi su bili sljedeci. nije htio paliti... verglao po 10 tak puta i onda kad upali radi padnu okretaji ugasi se... nije isao preko 2,500 okretaja na semaforu mi se gasio ako nisam drzao gas, tresao se cijeli auto itd... bilo je dosta toga...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.