Jump to content

Sistem protiv neovlaštenog pokretanja motora!


stjepan_th

Recommended Posts

Sistem protiv neovlaštenog pokretanja motora!

Evo prvog većeg problema sa Thalijom.

Kada dam kontakt sve

Link to comment
Share on other sites

Kao sto Jankinjo kaze, a onda cu ti reci sta ti je jer sam imao taj problem na Cliu :wink:

Link to comment
Share on other sites

2 Stjepan: Sad kad si se predstavio moze i odgovor :wink: . Pretpostavljam da ti je isto kao i meni jer su simptomi isti, ja sam svog prvo otfurao u Baotic i tamo kao nisu znali sta je a nisu bas ni pokazali volju da to rjese iako je auto kupljen kod njih (garancija je bila istekla). Onda sam ga odvezao kod Starkelja i tam su mi decki (mozda Hans) sredili. Uglavnom otisla ti je nekakva zavojnica u kontakt bravi koja vise ne prepoznaje kljuc kako treba, cijena same zavojnice je nekih 700-800kn i cca 200kn ruke. Kad dodjem doma tocno cu ti napisati i kako se zove stvar i koliko je tocno ispalo ali moras na servis jer sam ne mozes iskljuciti blokadu (koliko znam ni ovu servisu je bas ne mogu iskljuciti tako lako).

Link to comment
Share on other sites

Moguce je zaobici blokadu motora i to ti napravi svako tko ugradjuje auto alarme za cca 150 kn ali onda je vise nemas :)

Link to comment
Share on other sites

meni je isto to bilo na cliu...

ona lampica crvena stalno zmiga...

uzeo samo rezervni kljuci i upalio od prve ostisao na servis i kazu da je stvar u kljucu da treba narucit novi s istim tim kodom

nisu spominjali cjenu

Link to comment
Share on other sites

Onda ovi u servisu to ne zele napraviti jer je i meni bilo logicno da se to mora onesposobiti ako stavljas neki alarm.

Link to comment
Share on other sites

Problem je što nemam nikakve električne sheme,a trebali su dati uz uputstva o vozilu.

Ne daje ti nitko električne šeme sa novim vozilom, to imaju samo servisi.

Link to comment
Share on other sites

Ne daje ti nitko električne šeme sa novim vozilom, to imaju samo servisi.

Nema veze.Napraviti ću shemu sam.Ionako moram dosta toga rastaviti.

Rastavio sam plastiku na stupu volanu i došao do brave.

Bravu sam skinuo i dobro isprao WD-om.Ispalo je dosta taloga i nakupina.

Kod brave je jedna pločica.Auto pali i bez nje.

Sve sam slo

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ja sam prvo provjerio oba kljuca i baterije pa sam tek onda isao na servis :wink:

Link to comment
Share on other sites

Ja sam prvo provjerio oba kljuca i baterije pa sam tek onda isao na servis  :wink:

Nisam u servisu ni bio.Poznato je da sam odr

Link to comment
Share on other sites

Kada sam zadnji put bio na redovnom servisu rekli su mi da pazim na kljuceve jer znaju (ako cesto padaju na pod) zezati i raditi ovakve gluposti! Od tada zbilja pazim na kljuceve ....

Link to comment
Share on other sites

I meni su u servisu rekli da su Renaultovi kljucevi osjetljivi, pogotovo na udarce... Da kucnem u drvo, zasad nemam nikakvih problema...

>ip00: tvoj je neki Water resistant edition? :lol:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.